Вівторок, 28 Травня, 2024

У Миколаєві можуть зменшити кількість “маршруток”: їх замінять тролейбусами

У Миколаєві планують зменшити кількість “маршруток” за рахунок нових тролейбусів. Про це йшлося на апаратній нараді 31 січня, повідомляє видання “Никвести”. Далі на mykolaiv-future.

Питання про заміну “маршруток” на громадський транспорт порушив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. Як зазначив очільник міста, він проаналізував роботу “Миколаївелектротрансу”. З’ясувалося, що трамваї більше користуються попитом у населення, ніж тролейбуси. Одна з причин, трамваї обслуговують напрямки, де немає “маршруток”. З тролейбусами навпаки. Вони не витримують конкуренції з “маршрутками” , тож їздять напівпорожні. Виходом з ситуації мер бачить скорочення кількості приватних маршруток. А їхнє місце посядуть нові тролейбуси, що незабаром місто планує закупити. 

За словами директора “Миколаївпастрансу” і відповідаючого за отримання кредиту на транспорт Олексія Ушакова, вже в березні нинішнього року Миколаїв отримає 40 новеньких тролейбусів. Це стане можливим в рамках кредиту Європейського банку реконструкції  і розвитку. Як повідомив на нараді Олексій Ушаков, вже завершується оформлення необхідних документів. Далі узгодження ЄБРР результатів проведеного тендеру. До речі, першим терміном отримання нових тролейбусів називали травень нинішнього року. 

Як повідомив директор комунального підприємства “Миколаївелектротранс” Юрій Сметана, нараз містом курсують 27 нових тролейбусів. Це разом з заміненим тролейбусом, який загорівся на маршруті. Поява ще 40 дасть можливість повністю закрити усі потреби Миколаєва в тролейбусах. А так, як миколаївці вже оцінили комфорт проїзду в них, то можна сподіватись, що міський електротранспорт конкуренцію з “маршрутками” витримає. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.