Вівторок, 28 Травня, 2024

Як вибрати відповідну охоронну компанію

Власники різних підприємств стурбовані питанням безпеки власного майна, тому часто звертаються за допомогою до охоронних компаній. Однак пошук відповідної компанії є складним завданням. Незважаючи на те, що сучасний ринок пропонує безліч різних організацій, що надають власні послуги, далеко не всі з них працюють у 100% відповідно до вимог закону.

Ефективність організованої фізичної охорони безпосередньо залежить від професіоналізму, досвіду та кваліфікації працівників. Тому у процесі вибору охоронної компанії слід врахувати одразу кілька моментів.

Наявність чинної ліцензії

Наявність ліцензії фірми, що надає послуги охорони різних об’єктів – це важлива умова. Робота організації без відповідної ліцензії, а також за наявності прострочених документів вважається серйозним правопорушенням. Важливо зрозуміти, що ліцензія розглядається як юридично необхідний документ і при цьому вважається гарантією, що компанії можна довіряти, що співробітники виконають свою роботу «на відмінно».

Штат навчених та досвідчених співробітників

Якість обслуговування клієнтів багато в чому залежить від кваліфікації та досвіду працівників охоронної компанії. Про належний захист квартири, будинку, підприємств можна говорити, якщо у штаті працюють професійні охоронці:

  • Ті, хто має досвід роботи зі зброєю і вміє користуватися даною зброєю.
  • Мають відмінну фізичну підготовку.
  • Віком до 45 років.
  • Мають досвід роботи у правоохоронній діяльності.

Потрібно бути впевненими, що кожен із співробітників чітко знає свої права та обов’язки, а також є дисциплінованим під час виконання своєї роботи.

Стаж роботи охоронної компанії

При виборі організації необхідно поцікавитися: скільки років компанія успішно працює в охоронній сфері? Від цього залежить репутація фірми, отримані знання. Це свідчить про те, що співробітники вважаються справжніми професіоналами, мають досвід у частих виїздах та точно знають, як діяти у тих чи інших ситуаціях.

Не зайвим буде ознайомитися з відгуками клієнтів цієї компанії, щоб врахувати незалежну думку про роботу працівників.

Спектр послуг

Забезпечуючи належний рівень захисту, співробітники обов’язково повинні надавати всілякі види послуг:

  • Оперативно реагувати на виклики, що надходять.
  • Контролювати роботу різних оповіщаючих систем.

Всім вищезгаданим критеріям відповідає охоронна компанія «Viking Lux», яка працює у місті Миколаїв, починаючи з 2002 року. Крім фізичної охорони різних об’єктів, до уваги клієнтів також запропоновано додатковий комплекс послуг: встановлення сучасних систем відеоспостереження, охоронної, пожежної сигналізації. Крім того, агентство «Вікінг Люкс» має законний дозвіл на зберігання та використання зброї, гарантуючи швидку реакцію на виклики, що надходять – протягом 5 хвилин.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.