Субота, 25 Травня, 2024

Депутат Мосін пояснив, у чому корінь проблем КП «Миколаївський міжнародний аеропорт»

Депутат облради Олександр Мосін прокоментував ситуацію, що склалася навколо аеропорту у Миколаєві. Нагадаємо, стало відомо, що новопризначений в.о. директора КП “Миколаївський міжнародний аеропорт” запросив близько 25 мільйонів гривень, аргументуючи, що це необхідно для повноцінної роботи підприємства. Інакше Миколаїв залишиться без “турецьких” рейсів. Із проханням про виділення коштів він звернувся до депутатського корпусу облради. Далі на mykolaiv-future.

Під час інтерв’ю на передачі «Добрий вечір» на ТРК «НІС-ТВ» Олександр Мосін розповів, що такої суми в бюджеті області просто немає. Мосін повідомив, що попередній директор КП так і не надав звіту на депутатській сесії. Він також згадав, що аеропорт «Бориспіль» ще рік тому був готовий безкоштовно передати Миколаєву обладнання, проте передача так і не відбулася. Мосін запевняє, що така ситуація склалася через недбалість керівництва аеропорту, яке припустилося помилки в технічній документації. За час затримки, частина техніки була передана іншим українським аеропортам.

“Вони явно забрали не найгірше обладнання”, – коментує Мосін.

Перед зміною керівництва КП, рахунки аеропорту були обнулені, на вільні кошти були оголошені тендери. Необхідність такого кроку викликає у Мосіна деякі сумніви. Депутат вважає, що діяльність аеропорту цього року варто було б перевірити фіскальним службам, правоохоронним органам, а також фінансовому департаменту обласної ради, аби виявити куди поділися кошти, і чи справді вони були витрачені на заявлені цілі. Мосін запевняє, що в обласному бюджеті коштів для аеропорту немає, і знайти їх буде важко. Миколаївська ОДА могла б звернутися за допомогою до держави, припускає Мосін, знайти шляхи для отримання коштів на фінансування КП у держбюджеті та надати звіт, чому з аеропортом склалася така ситуація.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.