Субота, 25 Травня, 2024

Де вигідно придбати вантажівку або сідельний тягач в Миколаєві

Вантажоперевезення – це те, без чого не обійтися в сучасному світі. Особливим попитом дані послуги користуються на півдні України, в тому числі і в портовому місті Миколаєві, в період збору сільськогосподарського врожаю. Зерно і іншу продукцію необхідно доставити на склади і в порти, для подальшого зберігання та транспортування. Фактично послуги вантажоперевезень не втрачають своєї актуальності протягом усього року, так як їх надають поштові компанії, виробники і приватні підприємства. Відповідно, дуже важливою складовою даного бізнесу є безпосередньо техніка – вантажівки і тягачі. Про те, як і де вигідно купити вантажівку, розповімо більш детально далі.

Підбір якісного вантажного автомобіля

Для водіїв, які займаються внутрішніми і міжнародними перевезеннями вантажів різного характеру, дуже важлива якість та надійність автомобіля. Відповідно, вони замислюються, де вигідно придбати сідельний тягач б/у, але при цьому в хорошому стані і можливістю тривалого використання для подальшої роботи. Компанія Strans радить звернути увагу на вантажівки, пригнані з-за кордону: Франції, Італії, Німеччини, Нідерландів та інших країн Європи. Всі вони в прекрасному зовнішньому та технічному стані.

На сайті представлені автомобілі різних марок і габаритів. Найпопулярнішими з них є тягачі виробництва MAN, DAF, Scania, Renault, а також Volvo. Ціна на них стартує від 20 тисяч євро. Також представлено дві зміни обсягів – довжиною чотири і шість метрів. Відповідний автомобіль буде служити вам довгі роки.

Купівля вантажного автомобіля в лізинг

Все більше компаній і приватних перевізників вдаються до допомоги такої послуги, як придбання в лізинг. Купити вантажівку в лізинг можна і на відповідному ресурсі, що є дуже зручним. Йдеться все про ті ж автомобілі з Франції, Іспанії та Німеччини, але на вигідних умовах. Будь-який з представлених на сайті автомобілів можна купити в лізинг.

Щомісячні виплати і подальша перереєстрація вантажівки будуть вказані у відповідному договорі сторін. Вся процедура оформлення є прозорою і зрозумілою, що є безсумнівним плюсом компанії. Більш детальну інформацію нададуть консультанти. 

Підсумовуючи зазначимо, що всім приватним перевізникам і компаніям, які роздумують про заміну або придбання додаткового вантажного транспорту, варто звернути увагу на компанію Strans, яка представляє великий вибір вантажівок і сідельних тягачів за прийнятними цінами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.