Неділя, 26 Травня, 2024

Основні правила вибору будинків на вторинному ринку

Будувати котедж з нуля сьогодні не так вигідно. Має бути витрачено величезні гроші. Особливо це стосується проведення щоденних комунікацій. Газ, вода, електрика обійдеться в кругленьку суму і значно збільшить вартість споруди.
На вторинному ринку є можливість знайти вже готові варіанти. Це приватні будинки, які були побудовані 10-15 років тому. Далеко не кожен котедж такого типу потребує інвестицій. Деякі цілком придатні для проживання і потребують лише косметичного ремонту.

Подивитися пропозиції можна на DOM.RIA. Сайт працює по всій Україні і пропонує зручний пошук по локальних регіонах. Якщо перейти за посиланням https://dom.ria.com/prodazha-domov/mukachevo/, можна знайти десятки цікавих варіантів. Причому це будуть оголошення з докладним описом і навіть елементами панорамної зйомки.

Від яких будинків краще відразу відмовлятися?

Першим індикатором поганої операції стає занижена вартість. Низька ціна на заміську нерухомість пояснюється наступним:

  • Особняк знаходиться в зоні підтоплення. З цією проблемою стикаються ті, хто живе поруч з річками, озерами або великими ставками. Цілком ймовірно, що за роки підземні річки повністю розмили фундамент і котедж ось-ось завалиться.
  • Будинки, відрізані від транспортних артерій. Влітку до віддалених ділянок легко дістатися навіть по дорозі. Однак навесні і восени, а також в сезон проливних дощів домовласникові варто опинитися заручником власної садиби. Це питання потрібно продумувати заздалегідь. У деяких котеджах просто неможливо жити цілий рік.
  • Фасад будинку складається з різних блоків. Продавці пояснюють це експериментом з переплануванням. Однак часто таким способом маскуються цвіль, тріщини та інші фундаментальні проблеми будівлі. Не можна виключати, що цей котедж потребує повного знесення.
  • Особняки, віддалені від комерційної інфраструктури. Це стосується головним чином міських артерій, а також сіл. Покупець може виявитися шахраєм, якого важко буде дістатися навіть до найближчого сільського магазину.

Як перевірити котеджі перед оформленням угоди?

Ріелтор не просто так пропонує свої послуги і пропонує допомогу. Справа в тому, що завдяки цьому можна мінімізувати ризики і не віддати гроші шахраям. Йдеться про наступне:

  • В наявності повного пакета документів. Це стосується головним чином правовстановлюючих паперів, які підтверджують, що продавець має право на проведення операцій з нерухомістю. Багато хто продає житло без відома інших спадкоємців. Зрозуміло, що таку угоду назвати легальною не можна. У дурнях залишається саме покупець.
  • Наявність кадастрового плану ділянки і самого будинку. Потрібно переконатися, що планування будівлі відповідає наявній. Багато хто проводить довільну реконструкцію і таким чином перетворюють котедж в небезпечне місце для проживання. Статус землі, в тому числі може багато про що говорити. Деякі ділянки не дозволяють проводити будь-які будівельні роботи.
  • Складання інженерних систем. Краще співпрацювати з тими, хто готовий надати звіт по будівельно-технічну експертизу. Стосується вона головним чином газопроводу, водопроводу та каналізації. Дефекти в цих системах загрожують не просто аварією, а й загрозою для життя.

Чи варто переплачувати посередникам?

Ріелтор для домовласника – це цінний помічник. Спеціаліст агентства виступає не тільки як консультант. Агент сам бере на себе масу процедур з підготовки та перевірки будинку.

Потрібно розуміти, що навіть в глухій провінції сьогодні представлена ​​велика кількість заміських об’єктів. Деякі з них розташовуються в котеджних селищах, інші в селах і селах, треті являють собою автономні будівлі. Кожен потрібно вивчити і порівняти з іншим.

Клієнт компанії отримує в своє розпорядження звіт і набір з декількох будівель. По кожному агент складе детальний огляд. До речі, на DOM.RIA можна вивчати оголошення з панорамною зйомкою, що особливо важливо при виборі заміської нерухомості. Це допомагає подивитися, які види отримає майбутній покупець.

Спеціаліст бере на себе проблему паперової тяганини. Це відноситься до перевірки документів, а також до аналізу самого продавця. Фахівцям вистачає одного дня, щоб вивести аферистів на чисту воду і зрозуміти, що угода передбачає якісь підводні камені.

Вибрати гарного ріелтора просто. Для цього потрібно відразу йти в компанію. Крім того, при підписанні договору потрібно уточнити умови передоплати. Професіонали беруть гроші тільки в тому випадку, якщо гарантують результат. Тому клієнт організації може не хвилюватися про те, що фахівець просто просидить на місці наступні два місяці і не запропонує жодного будинку на вибір.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.