Вівторок, 16 Липня, 2024

Скляний корпус телефона – мода чи безумство?

 Задні кришки корпусів мобільних телефонів виконують дуже важливу функцію, а саме, захищають електронну начинку пристрою від пилу, вологи та механічних пошкоджень. Однак у поточний час

в індустрії телекомунікацій переважає якась дивна і спірна тенденція, пов’язана з тим, що для виробництва задніх панелей смартфонів використовують скло. Це заведено вважати ознакою високого класу, стилю і моди, але водночас існує велика проблема, і пов’язана вона з тим, що скляні кришки крихкі і не переносять навіть невеликих падінь. Будь-який необережний рух з боку користувача може призвести до утворення «павутини» на кришці корпусу. Тодi власникам телефонiв Samsung нічого не залишається як замовити нову кришку тут https://www.aks.ua/catalog/zadnie-kryshki/brand/samsung.  

Чи може скляна кришка бути практичною?

 Скляний корпус мобільного телефону має два основні недоліки:

  1. Перш за все, на глянсовому покритті завжди є сліди від дотику пальців. Ефект можна порівняти з тим, що ми бачимо на сенсорному екрані пристрою. А у випадку зі скляними елементами корпусу, ця проблема подвоюється, смартфон потрібно періодично протирати не тільки спереду, а й з тильного боку.
  2. По-друге, потенційний ризик поломки корпусу смартфона помітно вищий, ніж у випадку пластикового або металевого корпусу.
  3. Скляні панелі встановлюються на корпус за допомогою клею, тому будь-яке обслуговування смартфонів буде пов’язане з їх відкриванням. У результаті цього навіть проста процедура із заміни акумулятора в телефоні, може мати низку супутніх складнощів і ризиків.

 Тому стає трохи не по собі, коли розумієш, що практично кожен новий флагман зроблений зі скла. Наприклад, задні кришки Huawei, доступні на цій сторінці https://www.aks.ua/catalog/zadnie-kryshki/brand/huawei, в більшості своїх випадків виконані з крихкого матеріалу. Не оминула ця мода й інші популярні бренди: Apple, Samsung, Sony тощо.

Як захистити «крихкий» корпус смартфона?

 Існує один надійний і перевірений часом аксесуар, який здатний врятувати скляний корпус телефону від сумної долі. Звичайно ж це всім відомий чохол. У такому разі навіть найпопулярніший варіант – чохол-накладка може легко протистояти появі тріщин на задній панелі смартфона.

Здавалося б проблема вирішена і обговорювати більше нічого. Однак багато користувачів залишаться незадоволені таким вирішенням питання. Пов’язано це з тим, що чохол буде приховувати всю красу і стиль мобільного телефону, а до того ж товщина пристрою стане помітно більшою. Чи існують інші варіанти захисних аксесуарів?

 Поліуретанова плівка – це непоганий варіант зберегти зовнішній вигляд смартфона і при цьому забезпечити хороший рівень захисту. Класні плівки можуть врятувати скляну кришку корпусу не тільки від появи глибоких подряпин, а й у деяких випадках здатні сприйняти удар на себе, розподіляючи навантаження рівномірно по всій поверхні. Звичайно ж про стовідсотковий захист говорити не доводиться, але плівка однозначно є компромісним рішенням, яке схвалять вимогливі користувачі флагманських моделей смартфонів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.