Обручки — це символ подружнього життя. У багатьох ця ювелірна прикраса асоціюється з абсолютним щастям і любов’ю, тому обручки повинні повністю відповідати темпераменту людини, його уподобанням. Аксесуар повинен бути простим та універсальним, підходити під будь-який стилістичний образ. На перший погляд, проста каблучка може мати таємне значення в гравіюванні з внутрішньої або зовнішньої сторони. Якщо ви вибрати обручки з гравіюванням, то переходьте по посиланню https://zolotoyvek.ua/ та вибирайте вироби з урахуванням усіх параметрів. Також є можливість індивідуального гравіювання з ініціалами молодят або певними словами любові.
Які види гравіювань бувають
Традиції, коли обручки за умовчанням повинні бути гладкими (оскільки вони символізують спокійне і розмірене сімейне життя), давно пройшли. Зараз в моді каблучки з шорсткою поверхнею, емаллю, алмазною гранню і гравіюванням. Останній тип дизайну ювеліри можуть зробити з зовнішньої або внутрішньої сторони.
Гравіювання наносять на каблучку такими способами:
- Механічний. Цей метод нанесення напису має великий попит, але коштує дорого, оскільки вимагає зусиль та достатню кількість часу. Механічним гравіюванням повинен займатися тільки професійний майстер ювелірної справи — тут важливі точні рухи та висока майстерність.
- Алмазний. В цьому випадку напис наноситься гострим діамантом. В результаті візерунки виходять виразними та володіють особливим блиском.
- Лазерний. Зараз він користується популярністю, оскільки за допомогою лазера гравіювання наноситься швидко, а робота ювеліра коштує недорого. Відмітна ознака лазерного нанесення — чорні або сірі візерунки, адже лазер по суті випалює верхній шар дорогоцінного металу. На лазерному верстаті задаються всі параметри: швидкість виконання, глибина, потужність променя та інші. Головна перевага лазерного методу — можливість нанести навіть найскладніші та маленькі візерунки на поверхню каблучки.
Як доглядати за обручками з гравіюванням
Догляд практично такий же, що й за звичайними ювелірними аксесуарами. Але потрібно враховувати, що лазерне гравіювання не таке довговічне, як алмазне або механічне, тому догляд повинен бути дбайливим і ретельним. У міру забруднення для очищення використовуйте мильний розчин з невеликою кількістю нашатирного спирту. Якщо побачили, що гравіювання стало не таке чітке та потемніло, краще звернутися до ювелірного майстра за професійним чищенням. Тримайте виріб окремо від інших ювелірних прикрас в спеціальній скриньці. Тоді на поверхню металу не буде осідати пил і бруд, не потраплятимуть прямі сонячні промені.