Субота, 25 Травня, 2024

8 цікавих функцій у iPhone 14 Pro

З вересневої презентації минуло вже достатньо часу, щоб усі бажаючі купили нові флагманські смартфони від Apple. Найпопулярніша модель – це iPhone 14 Pro, з характеристиками якої можна ознайомитись за посиланням. Які секрети таїть новинка із оновленою iOS 16? Який функціонал ховається під тонким, витонченим корпусом телефону? Розповідаємо докладніше про функції, які точно знадобляться у повсякденному житті.

1.Wi-Fi без паролів

Свіжа iOS 16 дозволяє переглядати приховані паролі мереж, до яких ваш смартфон раніше підключався. Тепер це можна зробити в пару кліків:

  • зайти в налаштування мереж та вибрати Wi-Fi;
  • клацнути на полі з паролем;
  • авторизуватись за допомогою Face ID.

Це дозволить підключитися до стабільного інтернету, навіть якщо до обраної мережі змінювався пароль.

2.Завершувати дзвінок тепер можна голосом

Віртуальний помічник Siri допоможе користувачу закінчити телефонну розмову в режимі hands-free. Дуже зручна функція, особливо для автолюбителів та тих, хто веде активний спосіб життя. Для завершення дзвінка достатньо буде вимовити фразу “Привіт, Siri, поклади трубку”.

Щоб активувати цю можливість, потрібно зайти в налаштування віртуального помічника та перемістити відповідний повзунок.

3.Апгрейд надсилання повідомлень

У новій iOS 16 Siri також може позбавити вас необхідності щоразу підтверджувати відправку повідомлень своїм співрозмовникам.

Активація цієї функції заощадить час та спростить використання телефону. Увімкнути цей параметр можна у налаштуваннях віртуального помічника.

4.Індикатор відсотка заряду знову з нами!

Це одна з найочікуваніших фішок в айфонах із чотирнадцятої серії. Користувачі давно чекали на можливість перестати візуально вгадувати заряд акумулятора, що залишився, за віджетом.

У налаштуваннях акумулятора можна увімкнути відображення рівня заряду у відсотках, щоб користуватися iPhone 14 Pro з комфортом.

5.Максимальний відгук на натискання

Раніше в айфонах під час введення тексту можна було почути лише характерний звук. А у нових моделях з’явився тактильний варіант: при кожному дотику під час введення літер відчуватиметься легка вібрація.

6.Always On можна вимкнути

Не всі користувачі в захваті від функції “Завжди на екрані”. Деяким вона заважає, здається непрактичною і ненажерливою в плані використання заряду батареї.

Зайшовши в налаштування дисплея, користувач у пару кліків вимкне цю функцію, повернувшись до стандартного екрана блокування.

7.Тепер запуск – зі звуком!

Олди пам’ятають, що раніше всі телефони мали свій характерний звук під час увімкнення. Вони були пізнаваними і стали основою ностальгічних спогадів.

Нові тенденції повертають цю стару традицію, і в iPhone 14 Pro тепер також можна включити відтворення спеціальної мелодії під час запуску.

8.Action mode — для зйомки динамічних кадрів

Функція, яка створена для покращення стабілізації відео під час зйомки в активному русі. Ролики, зняті під час бігу, поїздки на авто будуть чіткими. Цей режим іноді частково жертвує стабілізацією, щоб захопити в кадр більше світла і зробити якісну картинку за будь-якого освітлення.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.