На ринку представлений величезний вибір моделей та виробників. Навіть досвідчений користувач може розгубитися, що вже казати про новачка. Яким же чином жителям Миколаєва вибрати прилад нічного бачення? Варто розібратися з основними критеріями, а також ознайомитись з популярними та перевіреними варіантами.
Які бувають прилади нічного бачення?
- Монокуляри нагадують «підзорну трубу», вони популярні через простоту використання та малу вагу. Прилади можна придбати за доступними цінами, моделі виконані у герметичних корпусах.
- Військові або цивільні біноклі, які обійдуться дорожче монокулярів. Прилади допомагають більш точно оцінити обстановку, насолоджуючись виразною картинкою. Навіть триразове збільшення не зіпсує якості видимості.
- Окуляри із системою ременів та затяжок без функції наближення.
- Приціл, розрахований на більш серйозні навантаження, ніж монокуляр. Зустрічають цифрові моделі, а також варіанти на електронно-оптичному перетворювачі та тепловізори.
Вибір приладу: параметри
Спрощує пошук необхідної моделі каталог, наявність фільтрів. Користувач відштовхується від таких важливих параметрів:
- вартість та бренд-виробник;
- дальність виявлення та кратність збільшення;
- температурний діапазон;
- матеріал корпусу та вага.
На сайті офіційного представника в Україні «Grand Pulsar» представлені якісні та надійні прилади від європейських, американських та українських компаній. На кожен прилад в оригінальній упаковці (повна комплектація) надається гарантія від 1 до 3 років.

Як вибрати тепловізор? Рекомендації
Прилади представлені в різних цінових категоріях, що помітно в каталозі https://grand-pulsar.com.ua/teplovizory. Тут зібрані спостережні та вимірювальні, високотемпературні типи. Можна також краще ознайомитися з особливостями стаціонарних та переносних варіантів, підібравши оптимальний для себе прилад.
Важливо розібратися з тим, які параметри при виборі мають значення.
- Діаметр об’єктива (лінзи), кут зору. Наприклад, для спостереження на близькій відстані потрібен тепловізор з максимально великим кутом огляду, а для далекої відстані – з мінімальним кутом огляду.
- Дозвіл матриці та теплового датчика. Дані параметри впливають на якість деталізації картинки.
- Дальність дистанції. Мисливці для відстеження дрібної дичини вибирають тепловізори з дальністю 200 м, а для великої віддають перевагу моделям на 800 м.
- Спектральний діапазон. Досвідчені користувачі рекомендують зосередити вибір на 8-14 мікронах.
- Частота оновлення картинки. Якщо ви хочете робити відео, тоді потрібно відштовхуватися від показника в 50 Гц, а для спостереження достатньо і 25 Гц.
Величезною популярністю користуються моделі від китайських («Infiray», «Guide», «Hikvision»), а також литовських виробників. Наприклад, бренд «Pulsar» добре представлений лінійками «Helion» та «Axion».
Де зробити покупку у Миколаєві?
Як зробити правильну покупку? На офіційному сайті «Grand Pulsar» є детальні описи до кожного приладу. Якщо труднощі все ж таки виникли і визначитися складно, тоді завжди можна звернутися за допомогою до менеджерів інтернет-магазину. Ваш запит та побажання будуть почуті, що в результаті допоможе зробити вибір.
