Субота, 27 Квітня, 2024

Повний комплект: як вибрати прилад нічного бачення та тепловізор?

На ринку представлений величезний вибір моделей та виробників. Навіть досвідчений користувач може розгубитися, що вже казати про новачка. Яким же чином жителям Миколаєва вибрати прилад нічного бачення? Варто розібратися з основними критеріями, а також ознайомитись з популярними та перевіреними варіантами.

Які бувають прилади нічного бачення?

  1. Монокуляри нагадують «підзорну трубу», вони популярні через простоту використання та малу вагу. Прилади можна придбати за доступними цінами, моделі виконані у герметичних корпусах.
  2. Військові або цивільні біноклі, які обійдуться дорожче монокулярів. Прилади допомагають більш точно оцінити обстановку, насолоджуючись виразною картинкою. Навіть триразове збільшення не зіпсує якості видимості.
  3. Окуляри із системою ременів та затяжок без функції наближення.
  4. Приціл, розрахований на більш серйозні навантаження, ніж монокуляр. Зустрічають цифрові моделі, а також варіанти на електронно-оптичному перетворювачі та тепловізори.

Вибір приладу: параметри

Спрощує пошук необхідної моделі каталог, наявність фільтрів. Користувач відштовхується від таких важливих параметрів:

  • вартість та бренд-виробник;
  • дальність виявлення та кратність збільшення;
  • температурний діапазон;
  • матеріал корпусу та вага.

На сайті офіційного представника в Україні «Grand Pulsar» представлені якісні та надійні прилади від європейських, американських та українських компаній. На кожен прилад в оригінальній упаковці (повна комплектація) надається гарантія від 1 до 3 років.

Як вибрати тепловізор? Рекомендації

Прилади представлені в різних цінових категоріях, що помітно в каталозі https://grand-pulsar.com.ua/teplovizory. Тут зібрані спостережні та вимірювальні, високотемпературні типи. Можна також краще ознайомитися з особливостями стаціонарних та переносних варіантів, підібравши оптимальний для себе прилад.

Важливо розібратися з тим, які параметри при виборі мають значення.

  1. Діаметр об’єктива (лінзи), кут зору. Наприклад, для спостереження на близькій відстані потрібен тепловізор з максимально великим кутом огляду, а для далекої відстані – з мінімальним кутом огляду.
  2. Дозвіл матриці та теплового датчика. Дані параметри впливають на якість деталізації картинки.
  3. Дальність дистанції. Мисливці для відстеження дрібної дичини вибирають тепловізори з дальністю 200 м, а для великої віддають перевагу моделям на 800 м.
  4. Спектральний діапазон. Досвідчені користувачі рекомендують зосередити вибір на 8-14 мікронах.
  5. Частота оновлення картинки. Якщо ви хочете робити відео, тоді потрібно відштовхуватися від показника в 50 Гц, а для спостереження достатньо і 25 Гц.

Величезною популярністю користуються моделі від китайських («Infiray», «Guide», «Hikvision»), а також литовських виробників. Наприклад, бренд «Pulsar» добре представлений лінійками «Helion» та «Axion».

Де зробити покупку у Миколаєві?

Як зробити правильну покупку? На офіційному сайті «Grand Pulsar» є детальні описи до кожного приладу. Якщо труднощі все ж таки виникли і визначитися складно, тоді завжди можна звернутися за допомогою до менеджерів інтернет-магазину. Ваш запит та побажання будуть почуті, що в результаті допоможе зробити вибір.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.