Неділя, 26 Травня, 2024

У Миколаєві визначились з земельними ділянками для індустріальних парків

Виконком Миколаївської міської ради визначився з земельними ділянками, на яких планують розташувати індустріальні парки, пише mykolaiv-future.com.ua.

Для цього обрали земельну ділянку в тій частині Інгульського району, яку раніше називали “Промзоною”. Це пустир на виїзді з Миколаєва на  Баштанськом шосе.  З двох боків ділянка так би мовити відгороджена вулицями Троїцька і Херсонське шосе. А з третього боку її обмежує міська межа. 

Цю ділянку розділять на три чатсини, кожну з яких і віддадуть під індустріальні парки. По це під час засідання виконкому розповів перший заступник міського голови Віталій Луков. Він наголошував на тому, що поряд немає житлових масивів. Ще однією перевагою стане те, що поряд є вся необхідна інфраструктура і комунікації. Поряд прокладені газогін та лінії електропередач. Це робить ділянки привабливими для інвесторів. Адже, вирішує кілька нагальних інженерних питань.  

Тепер влада перейматиметься вирішенням паперових проблем. А саме потрібно зробити проєкти земельних ділянок, а вже потім заводити на них інвестора. Продавати землю не будуть, зазначив заступник начальника управління земельних ресурсів Юрій Платонов.  


“Земельні ділянки будуть знаходитись у комунальній власності. Після їх формування, відповідно до існуючої процедури проведуть інвестиційний конкурс на обслуговування індустріальних парків”, – розповів чиновник. 

На виготовлення всієї  необхідної документації міськвиконком вже погодив виділити 280 тисяч гривень.

Зазначимо, що розмови щодо створення в Миколаєві індустріальних парків виникають не вперше. Індустріальний парк планували створити на базі колишнього  Чорноморського суднобудівного заводу. Завдяки цьому там могли б працювати до п’яти тисяч осіб. Ініціатором створення виступив “Наваль-Парк”. 

Ще одним майданчиком для індустріального парку може стати інша верф – Миколаївський суднобудівний завод. За його створення виступив і генеральний директор “Укроборонпрому” Юрій Гусєв. На його думку створення індустріальних парків на базі колишніх верфей відродить суднобудівну галузь. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.