Коли мова йде про створення сайту, перш за все потрібно піклуватися щодо доменного імені – саме воно є найважливішим аспектом створення ресурсу. В подальшому воно буде впливати на впізнаваність сайту і його успіх. Ціни на домени досить доступні. Редагування доменного імені неможливе. Тому коли проводиться процес заповнення даних і реєстрація слід проявити крайню обережність та уважність. У випадку, коли були допущені помилки при реєстрації у імені, краще просто провести реєстрацію ще одного, але вже без помилок.
Пояснення домену
Доменом називають онлайн-адресу, яка вказує на місце розташування ресурсу на просторах інтернету. Іншою мовою, коли бажають купити доменне ім я, купують запис на стороні сервера. Він буде вказувати ПК, який з сайтів потрібно відображати та куди надсилати запити.
Основним завданням домену є спрощувати адресу ресурсу, допомагати користувачеві легше сприймати його. Якраз з цієї причини для домену вибирають найчастіше зрозумілі короткі імена, які легко запам’ятати. Окрім головної своєї функції доменне ім’я застосовують, щоб налаштувати корпоративну пошту, паркінг, перенаправити відвідувачів на інші сайти, якщо відбувся редизайн.
Правила вибору домену
Буде дуже добре, якщо доменне ім’я повторює назву бренда, або відповідає його тематиці, пов’язане з діяльністю компанії. Але насправді придумати гарне доменне ім’я, яке ще ніким не зайнято, дуже важко.
Як обрати найкраще доменне ім’я – влучні рекомендації:
- бажано вибирати короткі імена, які швидко вписуються в адресний рядок браузера;
- прості назви додають ймовірності скоріше запам’ятатися користувачам;
- чим менше складених літер, які перекручуються, тим краще;
- легке вимовляння;
- довжиною не більше 63 символів;
- асоціювання з діяльності фірми, відповідність її тематиці.
Доменна зона є не менш важливим моментом при виборі. У деяких зон є певні обмеження, які слід знати. Якщо обирати зону .ua, тоді ця компанія повинна мати діючу торговельну марку.
Розвивати та просувати бізнес у сучасному світі потрібно правильно. У цьому випадку не обійтися без доменного імені. Саме вони демонструють продукцію на вітрині онлайн. Краще віддавати перевагу офіційним реєстраторам доменів в Україні. Вони пропонують реєстрацію доменних імен у різних доменних зонах і їх кількість дуже велика. Також в них багато інших цікавих унікальних пропозицій. Залишається вибрати доменне ім’я та зробити запит щодо його свободи. Лише у випадку, коли воно вільне, можна переходити до його налаштувань.