Вівторок, 21 Травня, 2024

Сєнкевич назвав Інгульський район найбільш ображеним у місті та розповів, які проекти збираються реалізувати наступного року

У Інгульському районі Миколаєва проживає близько 150 тисяч городян. Тут зосереджені виробничі потужності миколаївських підприємств “Зоря” – “Машпроект”, “Велам”, “Миколаївхліб”, головні транспортні ворота міста – залізничний і автовокзал, а також ряд стивідорних компаній. У цьому ж районі знаходиться улюблене місце відпочинку городян і туристів – Миколаївський зоопарк. При цьому місцеві жителі постійно звертають увагу влади, що катастрофічно не вистачає дитячих садків, тротуари не ремонтували з часів їхньої будівлі, а на деяких вулицях досі немає асфальту, пише mykolaiv-future.com.ua.

Мер міста визнав, що Інгульський район найбільш ображеним у місті

Журналісту видання “mykolaiv-future.com” вдалося поспілкуватися з міським головою Миколаєва Олександром Сєнкевичем і з’ясувати, чому в Центральному та Заводському районах міста вже в 2020 році було реалізовано ряд масштабних проектів з благоустрою місць відпочинку для місцевих жителів, а в Інгульському районі городянам доводиться сподіватися тільки на активність громадських діячів, які створюють проекти і реалізують їх в рамках міської програми “Громадський бюджет”.

Олександр Сєнкевич визнав, що дійсно Інгульський район зараз дуже відстає за темпами розвитку від інших і навіть назвав причину цього – відсутність депутатів на 6 округах. Саме тому за останні п’ять років в розвиток району було вкладено найменше коштів.

“Інгульський район найбільш ображений  район через те, що, по-перше, тут найменше депутатів міської ради. Тут 6 округів знаходиться без депутатів. Дійсно, якщо накласти гроші, які витрачені за ці 5 років на місто, в Інгульському районі їх буде менше всього. Зрозуміло чому: всі депутати намагаються кожен на свій округ, а тут їх (менше, – ред) “, – повідомив міський голова Миколаєва.

Змінити ситуацію в районі може тільки збільшення кількості представників у міській раді, а це значить, що місцеве населення має більш активно брати участь у виборчому процесі.

Сенкевич розповів про плани розвитку району на 2021 рік

Проте вже сьогодні миколаївська влада готується приймати бюджет на 2021 рік і вносить в нього ряд проектів, які будуть реалізовані в майбутньому. Мер міста повідомив, що вже розроблено план реконструкції скверу “Взуттєвик” на вулиці Вінграновського, а також планується створити сучасне місце для проведення дозвілля дітьми і дорослими по Херсонському шосе.

“У нас є план з розвитку, план по реконструкції скверу “Взуттєвик”. Ми зараз з вами знаходимося на цьому місці (Херсонське шосе, 32, – ред) – класний план. Ми хочемо його (майданчик, – ред) зробити від малесеньких дітей до підлітків, які займаються спортом. Та й взагалі Інгульському району хочемо приділити (увагу, – ред). Тут дуже активні кандидати в депутати по цим двом районам. Я думаю, якщо люди їх виберуть, то вони зможуть тут за короткий час, за 2-3 роки, привести в порядок частину цих зон”, – акцентував увагу міський голова.

Також Сенкевич додав, що буде приводиться в порядок і парк “Юність”. Зараз він знаходиться в оренді у фірми іншого кандидата в мери Владислава Чайки. В майбутньому буде проведено конкурс проектів з благоустрою парку та орендарю буде запропоновано реалізувати їх. В іншому випадку влада буде шукати способи, щоб розірвати договір оренди.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.