Субота, 25 Травня, 2024

Потрібно розширити його і зробити нормальною чотирисмуговою дорогою, – мер Миколаєва про розширення Херсонського шосе

Розриті ділянки дороги, величезні пробки з фур і легковиків вже давно не новина для водіїв, які їздять по Херсонському шосе. Причиною всьому є постійні поломки теплоцентралі, яка знаходиться безпосередньо під дорогою. Труби ТЕЦ йдуть від вулиці Будівельників до Херсонського шосе. Журналісту mykolaiv-future.com.ua вдалося поспілкуватися з Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем і з’ясувати, коли проблеми з постійно розритою дорогою на Херсонському шосе вдасться вирішити.

Для того, щоб привести в порядок Херсонське шосе, потрібно побудувати нові котельні

Для того, щоб раз і назавжди вирішити проблему з поломками під дорогою на Херсонському шосе, в районі потрібно побудувати нові котельні, а існуючі труби просто поховати. Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив, що реалізувати цей задум можливо завдяки грантовій програмі по проекту від “НЕФКО”. Північна екологічна фінансова корпорація готова профінансувати будівництво кількох нових котелень.

“Тут на Херсонському шосе у нас є проект з “НЕФКО”. Ми хочемо побудувати нову котельню. Зараз тут по Херсонському шосе йдуть труби ТЕЦ. Теплоносій ТЕЦ, який йде по вулиці Будівельників і переходить сюди. Звичайно, дуже б хотілося, щоб ці проекти були реалізовані і фактично Херсонське шосе можна було б полагодити нормально нарешті. Зараз його лагодити не можна, ви бачили там яма розрита. Це буде відбуватися щороку, поки не поховають ці труби”, – повідомив мер Миколаєва.

Нагадаємо, що відповідну документацію для участі в програмі “НЕФКО” на отримання 300 тисяч євро на енергомодернізацію  міських мереж і будинків Миколаїв подав до Кабінету Міністрів ще в лютому 2020 року. Тоді ж міський голова Олександр Сєнкевич повідомив про ліквідацію вузла теплоцентралі на перетині вулиці Генерала Свиридова і Херсонського шосе. Замість існуючої системи, влада хоче за гроші “НЕФКО” побудувати нову котельню, яка і буде обслуговувати мікрорайон.

Після ліквідації тупикової гілки тепломереж, Херсонське шосе хочуть розширити до чотирьох смуг

Крім цього Олександр Сєнкевич повідомив, що про повноцінний і якісний ремонт дороги на Херсонському шосе можна говорити тільки, коли будуть приведені в порядок тепломережі. Міська влада хоче поховати трубу назавжди, а дорогу розширити до чотирьох смуг. При цьому створити повноцінну пішохідну і зелену зону.

“Потрібно розширити його (Херсонське шосе, – ред) і зробити нормальною чотирисмуговою дорогою з нормальними пішохідними зонами, з нормальними зеленими зонами. Цей проект у нас попереду”, – додав Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, що також на Херсонському шосе хочуть вже в 2021 році створити сучасну і багатофункціональну зону відпочинку для дітей і дорослих. Вона повинна вирішити проблему відсутності місця для проведення дозвілля в мікрорайоні. За попередніми підрахунками, реалізація масштабного і дуже потрібного проекту обійдеться міському бюджету близько 8,7 млн ​​грн.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.