Понеділок, 15 Квітня, 2024

Не витримали дощів: миколаївці масово скаржаться на псування новеньких тротуарів

Миколаївські водії постійно скаржаться на жахливі дороги у місті, а це і не дивно, адже мало не щодня вони “рвуть” колеса на величезних вибоїнах. Особливо небезпечною ситуація є у період затяжних дощів, адже з вигляду невелика калюжа може виявитися завглибшки у два десятки сантиметрів та містити гострі предмети. Якщо міські дороги ремонтують щороку і витрачають на це шалені кошти, то міські тротуари не бачили ремонту десятиріччя. Люди змушені ходити по багну або ламати ноги на залишках пішохідних доріжок. Минулого року миколаївська влада, нарешті, взялась за приведення до ладу тротуарів, але багато з них не змогли пережити навіть дощу, повідомляє “mykolaiv-future.com.ua”.

Останній тиждень миколаївці почали масово скаржитися до міського Contact Center з приводу неякісно виконаної роботи з облаштування пішохідних зон та тротуарів. Новенька пішохідна доріжка в районі 2-го КП, яку вклали плиткою, не витримала і декількох дощових днів. Десятки метрів тротуару розмило, а подекуди утворилися ями, завглибшки до півметра. На Бузькому бульварі, 11 ще перед Новим роком комунальні служби розрили новий тротуар, але виконати відновлювальні роботи відповідно до стандартів не змогли. Тепер на тротуарі утворилася яма. Схожий випадок було зафіксовано і на вулиці Терасній. Просіла плитка на вулиці Московській, а також а в районі Чорноморського державного університету імені Петра Могили. 

Фактично, така проблема проявилася в усіх районах міста, де нещодавно оновлювали тротуарне покриття. Миколаївці не підбирають висловів, коментуючи цю ситуацію, а депутат міської ради від партії “Слуга Народу” Юрій Степанець розкритикував неякісне виконання робіт на своїй сторінці у соціальній мережі. 

Зауважимо, що поки частина городян скаржиться на плитку, що “попливла” після дощу, мешканці приватного сектору, а також “забутих” владою вулиць, не можуть нормально дістатися до школи та на роботу. Для цього їм потрібно “озброїтися” гумовими чоботами і подолати справжнє болото. 

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.