Вівторок, 28 Травня, 2024

Сєнкевич запрошує миколаївських перевізників поговорити не лише про ціни, а й якість перевезень пасажирів

На засіданні виконкому було порушено питання про зміну тарифів на перевезення. Міський голова Сєнкевич повідомив, що необхідно замислитись про можливість перегляду тарифів на перевезення. Далі на mykolaiv-future.

Відділ цін уже одержав відповідне доручення. Йшлося про це під час прямої трансляції засідання виконкому 23 лютого 2022 року.

Олександр Сєнкевич нагадав, що в законах України прописано, що тарифи на перевезення можуть бути переглянуті, якщо хоч один із його складових змінився в ціні на 10% і більше. Зокрема, йдеться не лише про приватних перевізників (прим. маршрутки), а й про комунальний транспорт.

Мер розповів, що був проведений аналіз тарифів у сфері перевезень по 22-м обласним центрам України. Таблицю із відповідними даними представили на засіданні виконкому.

Згідно з даними таблиці, за тарифами у комунальному електротранспорті Миколаїв знаходиться на позиції «нижче середнього» – 6 гривень станом на лютий 2022, однак, в Україні також є обласні центри, в яких тариф на перевезення в комунальному електротранспорті на рівні 5 гривень. Тариф на перевезення в комунальному автотранспорті в Миколаєві є одним із найнижчих в Україні – 6 гривень. Що стосується приватного транспорту (маршруток), тут у Миколаєві ситуація потребує більш глибокого аналізу, оскільки у місті є «унікальна» тарифна сітка залежно від довжини маршруту.

Перш ніж говорити про підвищення тарифів, Сєнкевич запропонував запросити перевізників для проведення «дружньої бесіди». Це стосується «Миколаївелектротранс», «Миколаївпастранс», а також представників приватних компаній-перевізників, які виграли конкурс на маршрути у Миколаєві. З ними розмовлятимуть про якість послуг. Також з перевізниками буде розібрано претензії городян у сфері перевезень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.