Неділя, 26 Травня, 2024

Ой, болить у мене зуб…

Зубний біль – нестерпний і від нього іноді страждають, як дорослі, так і діти. Такий біль дуже складно терпіти, але і не потрібно. Необхідно відразу звернутися до стоматолога, щоб не посилити проблему. Рекомендуємо довіряти своє здоров’я професіоналам. А такі працюють в стоматологічній клініці Люми-Дент. Сьогодні ми поговоримо про цей медичний заклад, і які є відгуки про Люми-Дент.

Відгуки про Люми-Дент

Клініка Люми-Дент відкрила свої двері для відвідувачів у Києві, в 2013 році. І за ці роки в стоматології побувало тисячі клієнтів. Багато відвідувачів стали постійними клієнтами і довіряють свої зуби тільки стоматологам Люми-Дент.

На сайті компанії є величезна кількість відгуків від дорослих і маленьких пацієнтів. Відвідувачі діляться враженнями від лікування і відзначають, що стоматологи дуже дбайливо і акуратно проводять всі маніпуляції. Особливо, цінні відгуки від діток. Адже вони не вміють приховувати свої емоції, а щира посмішка після стоматолога – це найкраща нагорода і рекомендація.

Як створювалася компанія Люми-Дент

Засновником компанії є стоматолог ортопед Дудко Валерій Джонович. Валерій Дудко практикуючий фахівець і разом з бізнесменом Артуром Покладемо вирішили створити компанію Люми-Дент. Як писалося вище – перша клініка була відкрита в Києві 8 років тому. Згодом клініка набрала обертів і збільшилася в три рази Зараз в компанії працює три клініки в столиці на 9, 6 і 8 лікарських кабінетів відповідно. Такий стрімкий розвиток компанії свідчить про те, що кияни довіряють своє здоров’я фахівцям Люми-Дент. Адже в цій стоматології працюють справжні професіонали.

Переваги компанії

  • Сучасні технології. У Люми-Дент є можливість пройти курс комп’ютерної діагностики за допомогою різних сучасних методів. А застосування інтраоральної камери дозволяє отримати знімки різних стадій лікування.
  • Хірургія. У компанії наданий широкий спектр послуг. Тому є можливість здійснити імплантацію зубів. Процес відбувається в спеціальній операційній.
  • Дитяча стоматологія. Всі ми прекрасно знаємо, як деякі діти боятися лікарів. У стоматологів компанії Люми-Дент особливий підхід до маленьких пацієнтів, тому процес лікування проходить на позитивній ноті. Стоматологи в клініці лікують не тільки постійні зуби, а й молочні. Також за допомогою комп’ютерної анестезія і загального наркозу роблять пластику вуздечки язика, губ.
  • Крім цього, в клініці працюють висококваліфіковані ортодонти. Вони виправлять прикус за допомогою брекетів, кап або пластин.

Білосніжна, здорова усмішка – це краща прикраса, як для чоловіків, так і для жінок і дітей. Тому необхідно регулярно відвідувати свого стоматолога для профогляду і лікування. Рекомендуємо звернутися до професіоналів. Таким чином ви збережете не тільки своє здоров’я, але і час і відповідно гроші. Адже дуже неприємно коли один і той же зуб лікують по колу кілька лікарів і немає позитивного результату.

Сподіваємося, наш матеріал був для вас корисним і ви вже знаєте де працюють кращі стоматологи в Києві. А як часто ви відвідуєте стоматологів?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.