Вівторок, 28 Травня, 2024

Краща стоматологічна клініка запрошує на безболісне лікування

Медицина, разом з усіма іншими галузями науки і техніки, не стоїть на місці і активно розвивається. Відходять у минуле неефективні протоколи лікування і сумнівні препарати, а їх місце займають якісні технології та нові методики. Стоматологія на даний момент є однією з найбільш динамічних галузей медицини, і тому не дивно, що жителям Миколаєва хотілося б якомога докладніше дізнатися про трендові новинки, які здатні зробити лікування коротше, простіше, ефективніше і, вже звичайно, безболісніше. А хотілося б вам лікуватися в клініці, про яку захоплено відгукуються не тільки пацієнти, а й численні співробітники? Проходити лікування там, де немає місця недбалості і помилкам? Знати, що з вами працюють тільки професіонали? Саме такою клінікою є київська мережа “Люмі-Дент”. Для того, щоб в цьому переконатися, читайте відгуки співробітників о Люми-Дент, а також заходьте на сайт компанії.

Рецепт успіху

Стоматологія Люмі-Дент добре відома як в столиці країни, так і за її межами. Недарма всі відділення мережі знаходяться недалеко від станцій метро та інших великих транспортних розв’язок – до них зручно добиратися. За результатами престижного змагання “Народний бренд – 2020”, клініка перемогла по Києву в номінації “Стоматологія”! Це неймовірне досягнення підкріплено ще й тим, що саме “Люмі-Дент” входить в трійку найбільших приватних клінік столиці України. Відгуки співробітників про стоматологію Люмі-Дент в Києві допомагають зрозуміти своєрідний “рецепт успіху” компанії.

Що ж допомагає стоматології “Люми-Дент” в Києві відчувати себе на ринку медичних послуг, як риба в воді, і день за днем ​​надавати киянам і гостям столиці тільки найякісніші стоматологічні послуги? Перш за все, це:

 • відповідальність кожного співробітника за результат його роботи і повна самовіддача на робочому місці;
 • застосування новітніх технологій лікування зубів для кращого результату; зубозберігаючі терапія там, де ще вчора було потрібно видалення, малоінвазивні процедури на місці тих, для виконання яких раніше вам порекомендували б лягти в щелепно-лицьове відділення стаціонару;
 • передові методи седації (не тільки закис азоту, але і новітнє комп’ютерне знеболювання);
 • лікування під мікроскопом, цифрова стоматологія в дії;
 • новітні матеріали;
 • повний комплекс послуг з естетичної стоматології;
 • вініри і ультраніри – тільки американська преміум-якість;
 • спеціальні операційні для більшої безпеки хірургічних втручань;
 • лікування пацієнтів всіх вікових груп;
 • якісна ортодонтія для дітей, підлітків і дорослих;
 • повний комфорт і релаксація під час проведення лікування;
 • нове слово в імплантації зубів – безболісно, ​​якісно і з ювелірною точністю.

Щастя жити

Так чи інакше, а саме стоматологічна клініка “Люмі-Дент” в Києві має такий вражаючий багаж необхідного (найчастіше – просто унікального для нашої країни обладнання), і відгуки співробітників про Люмі-Дент це переконливо підтверджують.

Для того, щоб проходити стоматологічне лікування в клініці Люмі-Дент, не обов’язково проживати в Києві. Жителям Миколаєва це теж цілком доступно. Клініка лідирує в своєму сегменті вже багато років, практично з самого свого заснування в 1997 році, і буде рада бачити вас серед своїх щасливих пацієнтів. Приходьте за посмішкою в Люмі-Дент!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.