П’ятниця, 19 Липня, 2024

Романтичний Миколаїв: де в нашому місті можна призначити побачення

Можна призначити побачення в ресторані. Але де ж романтика? Ми пропонуємо інші місця для романтичних зустрічей. 

Побачення біля “Сотки”

Корінні миколаївці часто призначають побачення біля магазину “Сотка”. А де ж тут романтика? Але, як не дивно саме ця площа біля 16-поверхівки поєднала долі багатьох жителів Миколаєва. Дехто призначає тут зустріч, адже зручно добиратись. А інколи пари саме тут приймають рішення, де продовжити зустріч. Адже, поряд і ресторани, і вулиця Соборна для прогулянки, і транспортна зупинка, звідки можна поїхати в будь-який куточок Миколаєва, пише mykolaiv-future.com.ua.

Побачення на Соборній площі

Це місце не так давно стало центром, де миколаївці призначають свої зустрічі. І не тільки ділові. Зустрічаються на головній площі міста і закохані парочки. Особливо романтично там стало, коли з’явилися дерева і лавочки. 

Взимку на головній площі встановлюють ялинку. Тож побачення можна призначити біля неї. Гарним орієнтиром для романтичного побачення може стати фігура “Закохані” , розташована поряд з площею.

Побачення біля “Лебединого серця”

Пара лебедів розташовані на Верхній набережній. Це улюблене місце для побачень. Але до цього пам’ятника приходять пари з серйозними намірами. 

Лебеді виконані з металевих смуг, переплетених між собою. Тож виглядають наче мереживні. Миколаївці зауважили на це і вигадали традицію – чіпляти на лебедів замочки кохання. Подібна традиція відома в багатьох країнах. Правда замочки вішають на огорожу мостів. У Миколаєві для цього обрали лебедів – символ вірності. Часто можна побачити, що лебеді вщент увішані замочками з ініціалами закоханих. Сподіваємось, що бажання закоханих збулись. 

Скульптуру “Лебедине серце” відкрили у 2012 році на День міста. 

Побачення на мостах

Ще одним символом романтики і кохання є мости. Вони поєднують між собою береги і людей. У Миколаєві є три моста, де можна призначити романтичне побачення. На понтонному мосту можна зустрітись і продовжити прогулянку парком у Соляних. 

Дивовижний вид відкривається з Інгульського мосту.  Це і яхт-клуб, набережна. Можна пройтись до парку “Перемога” і спуститись на пляж “Стрілка”. Так зустріч перетвориться на романтичну прогулянку. 

Варварівський міст чекає на романтиків, які мріють про кохання і подорожі. З його оглядових майданчиків видно, як яхти з Південного Бугу уходять в лиман і далі, у Чорне море. тут можна помріяти навіть про навколосвітню подорож в компанії коханої людини. 

Побачення в яхт-клубі

Закоханих чекає і Миколаївський яхт-клуб. Тут миколаївські Ассолі чекали на свої кораблі з червоними вітрилами. Звідси проводжали моряків у далекі подорожі. Скільки бажань і освідчень в коханні більш ніж за 100 років вислухав яхт-клуб. 

До речі, тут можна загадати бажання і сподіватись, що воно збудеться. Достатньо мати монетку, щоб кинути її до Турецького фонтану. Цей фонтан з першого дня свого існування став місцем зустрічей миколаївців. Збудовано його в 1792 році за наказом князя Потьомкіна. Поряд розташувався палац князя, для якого з фонтану брали воду. Дійсно в ті часи в фонтані була вода зі Спаського джерела. Під час забудови мікрорайону пласти грунту змістились і вода зникла. У 2016 році відбулась реставрація фонтану. Йому повернули первісний вигляд і підключили воду, хоча й водопроводну. Пити її не бажано, а от призначити романтичне побачення, загадати бажання і кинути монетку, щоб воно здійснилось. 

Арт-простір “8 Причал”

“8  Причал” можна назвати старим-новим місцем для побачень. Раніше тут був річковий вокзал. Миколаївці звідти катерами діставались навколишніх сіл, де у них буди дачі. Починаючи з 90-х років 20 століття річковий вокзал занепав. Водне сполучення у більшій мірі припинилось. Нетривалий час на тому місці працював ресторан. Все-таки прибережна зона. Але не витримав конкуренції. Руїни ресторану ще довго були на колишньому причалі. 

Кілька років тому місто знайшло бажаючих перетворити колишній річковий вокзал на арт-простір. І це вдалось. Реконструювали набережну, а колишню будівлю вокзалу перетворили на виставковий зал. Теперь тут проходять виставки і кінопокази. А це – чудова нагода запросити на побачення. 

Побачення у “Казці”

Ще в Миколаєві можна призначити романтичне побачення у “Казці”. Так, це – дитяче містечко, але й дорослим, а тим більше романтикам, там буде затишно. Можна поблукати алеями, помилуватись казковими об’єктами. А призначити зустріч у “Казці” можна біля справжнього символу міста закоханих Парижу – Ейфелевої вежі. Її зменшена копія встановлена в дитячому містечку. Для освідчення в коханні – це мабуть найромантичніше місце. 

Побачення в квест-кімнаті

Якщо ви не тільки романтична пара, а ще й любители детективів, загадок і екстриму, то запросіть на побачення в квест-кімнату. Тематичну квест-кімнату і шукати не доведеться. В Палаці урочистих подій створили квест-кімнату, де вам разом з Шерлоком Голмсом доведеться шукати зниклу наречену. Таке неординарне побачення залишиться в пам’яті надовго і може перемістити стосунки на інший рівень. 

Побачення на велосипедах

Як варіант романтичного побачення можна запропонувати прогулянку на велосипедах. Погода дозволяє. А сама зустріч буде не тільки романтичною, а й корисною для здоров’я. У Миколаєві на велосипедах можна поїхати в парки, виїхати у мікрорайони, які раніше були сільською місцевістю. 

Полюбляєте велоекстрим? Для вас скейтпарки. Їх у Миколаєві два: на Херсонському шосе і біля спортшколи “Надія”.

Побачення в кінотеатрі

І звичайно, хоч і традиційне, але не менш романтичне побачення в кінотеатрі. Класикою таких побачень є запрошення на мелодраму про кохання. Але в сучасних  реалії, коли карантин вніс свої корективи в кіновиробництво, ми раді потрапити на будь-який фільм. А от місця для поцілунків ніхто не відміняв. 

Побачення в Каштановому сквері

Багато хто з миколаївців призначає побачення в Каштановому сквері. Центр міста, зручно добиратися. Та й місце вже стало сакральним для городян. Влітку тут працюють фонтани біля пам’ятника святому Миколаю. Часто сквер слугує сценою для концертів. Ізюминкою є алея художників, де для дорогої людини можна придбати подарунок, зроблений миколаївськими майстрами. А якщо є бажання, то прямо на ваших очах художник напише ваш портрет. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.