Субота, 25 Травня, 2024

Сєнкевич розповів, навіщо розбирають ринок “Факел”

Міський голова Олександр Сєнкевич дав відповідь на запитання одного з миколаївців, навіщо у Миколаєві розбирають ринок “Факел”, який знаходиться на I КП у Заводському районі. Детально цю ситуацію він описав під час прямого ефіру у соцмережах у вівторок, 25 січня. Далі на mykolaiv-future.

У ході інтерактивної частини прямого ефіру меру Сєнкевичу прийшло питання від миколаївця: “Розбирають ринок “Факел” на першому КП. Навіщо? Що будуватимуть?”. На що Сєнкевич відповів, що площу, яку займає ринок “Факел” приводять у відповідність до містобудівної документації. Питання щодо того, що буде побудовано на його місці, поки що знаходиться на стадії обговорення. Сенкевич розповів, що до міськради приходили мешканці мікрорайону, які й попросили прибрати ринок. Мер поділився, що, можливо, там буде збудовано торгівельно-розважальний центр із житловим комплексом, а може й щось інше. Інформацію про конкретні пропозиції миколаївцям повідомлять пізніше.

Хтось із миколаївців обурився, що місцеві жителі не могли просити розібратися з ринком, оскільки його розташування зручне для мешканців найближчих будинків. На це Сєнкевич відповів, що на комісії приходило багато людей із цим проханням і порадив “загуглити” про ринок “Факел” для того, щоб переконатися в цьому.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.