Вівторок, 28 Травня, 2024

Як обрати дизельний генератор в Миколаєві?

Необхідним є генератор, причому як в будинку, так і на підприємствах, де є проблеми зі світлом чи замикає мережу. Тож жителям Миколаєва залишається лише визначити, який саме генератор обрати.

Якими бувають генератори?

По типу споживання палива виділяють такі різновиди генераторів: дизельні, бензинові та газові. Необхідно розібратися детальніше з особливостями кожного варіанту.

 1. Бензиновий тип характеризується легкістю та компактністю, але має відносну незначну потужність. Бензинові генератори не розраховані на безперервний режим роботи.
 2. Досить популярний у використанні дизельний генератор 20 кВт на сайті «PowerSol». Генератори такого типу володіють значною потужністю, вони економічні та надійні, характеризуються стабільними параметрами напруги. Фахівці до недоліків такого варіанту відносять підвищений рівень шуму та складність технічного обслуговування.
 3. Останній варіант називають ще універсальним. До переваг використання газових генераторів відносять економічність та екологічність, значний ресурс. Значним недоліком вважається вибухонебезпечність типу.

Як визначитися?

Щоб розібратися з тим, який генератор в Україні обрати, варто відштовхуватися від наступних запитань.

 1. Який спосіб застосування? Це може бути основне чи резервне джерело живлення.
 2. Спосіб запуску: ручний чи автоматичний.
 3. Визначення потужності. При підборі враховуйте відсутність перевантажень, роботи без навантажень, а також оптимальні витрати палива.
 4. Однофазний чи трифазний варіант.
 5. Тип палива. Генератори бувають дизельними https://www.powersol.com.ua/, бензиновими та газовими.
 6. Яка система охолодження? Виділяють повітряний та рідкий варіант.
 7. Виконання. Перший варіант – відкритий, тобто встановлення в приміщенні. Другий варіант – закритого типу, тобто монтаж на вулиці.

Дизельні генератори: різновиди

В свою чергу дизельні генератори на 20 кВт бувають:

 • відкритого типу, тобто без капоту. Даний варіант рекомендують для окремих приміщень, обладнаних за допомогою приливно-витяжної вентиляції;
 • варіант у всепогодному кожусі. Такий дизельний генератор характеризується мінімальним шумом та можливістю встановлення на вулиці, а всі рухомі частини надійно захищені;
 • мобільний тип – у кожусі на шасі, який зручно використовувати у різних місцях;
 • ще один тип – контейнерні. Мова йде про дизельну електростанцію 20 кВт, відкритого типу, яка встановлена в контейнері.

Де придбати генератор?

Жителі Миколаєва зможуть на сайті дистриб’ютора «PowerSol» замовити дизельний генератор, а також ознайомитися з асортиментом якісних рішень у сфері автономного та резервного електропостачання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.