П’ятниця, 19 Липня, 2024

Подвійна велодоріжка і пішохідна зона: зміни для миколаївських водіїв на Інгульському узвозі

На миколаївських водіїв чекають суттєві зміни, якщо вони забажають проїхатись чи припаркуватись на  Інгульському узвозі. Що зміниться прокоментували в патрульній поліції Миколаївської області виданню “Шиповник”. Далі на mykolaiv-future.

Зараз там продовжують наносити розмітку для велодоріжок. Проте, на відміну від вулиці Соборної, її роблять з двох боків. Крім цього, в одному місці велодоріжка перетинає узвіз. Чи безпечно це для велосипедистів, адже там постійно їздять автомобілі? Миколаївці вже зацікавились цим питанням. 

Як пояснили в патрульній поліції, затверджений проєкт дійсно передбачає велодоріжку з двох боків і перетином нею проїжджої частини. Проте, небезпека велосипедистам не загрожує. Адже, автомобілі на цій ділянці їздити не будуть. Проєкт передбачає суттєві зміни в русі авто Ингульским узвозом. 

По-перше, згідно з проєктом реконструкції Соборної площі, частина узвозу між площею і Сквером імені 68 десантников”стане зоною для паркування автомобілів. Діючий там знак “Рух прямо”, приберуть. Зараз він забороняє водіям повертали з Адміральської на узвіз. За новим проєктом автомобілісти зможуть заїзжджати на той “пятачок” і паркуватися там.  

Ще одна зміна, найголовніша – частина Інгульського узвозу, де й пролягають велодоріжки, буде пішохідною. Автомобілі там не зможуть ні їздити, ні паркуватись. Це стосується й кафе, розташованого на узвозі, власник якого вже звернувся зі скаргами на велодоріжку до Миколаївського міськвиконкому.  Тому рухатись узвозом на велосипеді буде безпечно. 

Слід зауважити, що коли Інгульський узвіз стане пішохідним, невідомо. проєкт втілює в життя міська влада, а не поліція. Тому остаточні терміни патрульні назвати не можуть. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.