П’ятниця, 21 Червня, 2024

Віце-мер відповість на запитання мешканців міста щодо будівництва велодоріжки у Лісках

У п’ятницю, 8 жовтня, у мкрн. Ліски відбудеться зустріч віце-мера Віталія Лукова з місцевими жителями щодо будівництва першої у місті велодоріжки. Про це повідомили на сайті міської ради, пише mykolaiv-future.com.ua.

Як нещодавно стало відомо, підрядник для реалізації проекту вже обраний, незабаром, після затвердження архітектурно-будівельною інспекцією, почнуться підготовчі роботи. У зв’язку з цим, віце-мер планує провести робочу зустріч за участю місцевих жителів, щоб відповісти на всі запитання. Зустріч відбудеться 8 жовтня о 17-00 біля школи-інтернату №7.

Зазначено, що підрядник буде проводити роботи з розбивкою на невеликі ділянки. Також у районі планують встановити інфо-стенди, щоб проінформувати жителів району про те, які зміни відбудуться на вулиці. З великою ймовірністю, роботи з демонтажу та підготовки ділянки почнуться вже найближчим часом. Також, відомо, що проекти велодоріжок існують для Корабельного району та центру міста (В. Морська), проте перший вимагає коригування, а реалізація другого почнеться після поточного ремонту дорожнього покриття в наступному році.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.