Субота, 25 Травня, 2024

Частина Варварівки поки залишиться без централізованого водопостачання: 1-й віцемер Миколаєва назвав причину

У нинішньому році частина вулиць Варварівки так і залишиться без централізованого водопостачання. Про це під час апаратної наради повідомив перший віцемер Віталій Луков. За його словами причина в тому, що дюкер досі не переданий на баланс комунального підприємства “Миколаївводоканал”. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Як відомо, Варварівка ніколи не мала свого централізованого водопостачання.  Тому було прийняте рішення прокласти по дну Південного Бугу дюкер. Рік тому завершили роботи з прокладки дюкера у Варварівку. Урочисто пустили воду. Але, щоб вода з’явилася  у будинках жителів мікрорайону, потрібно виконати ще низку умов. Головна з них – передача дюкера на баланс водоканалу. Також потрібно розробити проєкт не тільки прокладки труб для води, а й водовідведення. Адже, з заснування міста ані води, ані каналізації у Варварівці ніколи не було. 

У “Миколаївводоканалі” вже навіть назвали ціну підключення одного домогосподарства. Для того, щоб у кранах варварівців з’явилась вода, за підключення потрібно заплатити 791 гривню. Як зазначив директор водоканалу Борис Дуденко, це одне з найдешевших підключень. Проте, платити  доведеться і за інше. 

“Потрібен пакет документів. Вартість підключення становить 791 гривню. ця вартість одна з найменших, щоб отримати техумови для підключення до централізованого водопостачання. В подальшому ще додається вартість  лічильника і таке інше”, – розповів Борис Дуденко. 

Те, що загальна сума підключення до водопостачання буде чималою, наголосив перший заступник Миколаївського міського голови Віталій Луков. Він заначив, що це стосується не тільки варварівців, а й усіх жителів міста, які забажають  мати воду з міського водогону. За словами чиновника, розпочинати потрібно з “Миколаївводоканалу”. 

Що стосується варварівців, то місто має програму розвитку. Нею  передбачено так зване “велике коло”, що пройде територією мікрорайону. 

“У нинішньому році планується так зване “велике коло” Варварівкою. Але звичайно, що усіма вулицями в нинішньому році централізоване водопостачання не пройде”, – зазначив Віталій Луков. 

Ціна одного кубометра води за словами першого віцемера для жителів Варварівки буде такою ж, як і для інших миколаївців. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.