Неділя, 16 Червня, 2024

Процес нанесення велодоріжки в центрі Миколаєва обернувся скандалом

Під час нанесення розмітки велодоріжки у центрі Миколаєва 13 листопада, а саме на ділянці на Інгульському узвозі, стався конфлікт між власником ресторану, який знаходиться на Інгульському узвозі та працівниками КСМЕП. Не обійшлось без виклику поліції. Подробиці конфлікту описані у пості на сторінці групи «Велорух Миколаїв» у Фейсбук, пише mykolaiv-future.com.ua.

Конфлікт був знятий на відео працівником КСМЕП, судячи з коментарів у самому відео. Власник ресторану під’їхав на своєму авто під час нанесення розмітки та почав сперечатися з робітниками. Він висловив категоричну незгоду щодо розміщення велодоріжки на узвозі, аргументуючи це тим, що йому та гостям ресторану необхідне місце під паркування автомобілів. Далі він сів у авто, після чого припаркував його біля бордюру на нанесеній розмітці, тим самим заблокувавши подальшу роботу. Вийшовши з авто, він зібрав декілька конусів та поставив їх на протилежному боці дороги. Далі чоловік здійснив дзвінок, уточнюючи у співрозмовника, чи є можливість нанести розмітку «якось з іншого боку», а також уточнив, кому належить ідея такого маршруту велодоріжки, уточнивши, що не хоче відповідати за доріжки.

У пості групи «Велорух» зазначили, що чоловік поводився досить емоційно і повідомив, що дає робочим одну годину на те, щоб смуга була видалена. На місце подій викликали поліцію, проте переконавшись, що конфлікт не “у гострій фазі”, поліцейські залишили місце подій.

За інформацією з групи, водії, які поставили авто на тільки-но нанесену велодоріжку на Інгульському узвозі, оштрафовані не були, оскільки роботи з нанесення не були завершені. Для того, аби ця ділянка вважалася повноцінною велодоріжкою, необхідно нанести на неї відповідну розмітку та знак. Втім, у коментарях один із користувачів зазначив, що поліція мала право штрафувати водіїв автівок за стоянку в зоні проведення дорожніх робіт, оскільки вона заборонена.

Також уточнюється, що організована парковка буде облаштована за 30 метрів від зазначеного ресторану на Інгульському узвозі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.