П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Миколаївська ОДА попереджає миколаївців, що незабаром проїзд по мосту МСЗ буде закритий

На сторінці Миколаївської обласної державної адміністрації у соцмережі ФБ з’явилося повідомлення, у якому жителів та гостей міста попереджають, що з наступного місяця рух для пасажирського транспорту мостом ДП «Миколаївський судноремонтний завод» знову закриють, пише mykolaiv-future.com.ua.

Закриття додаткової переправи аргументують тим, що ремонтні роботи асфальтного покриття ділянок траси М-14 (прим. Міжнародна траса Одеса-Мелітополь-Новоазовськ), розташованих в місті, вже завершені. У повідомленні наголошується, які саме ділянки були відремонтовані: дорога на ПГУ, покриття мостів через Інгул і Південний Буг, вул. Пушкінська, Нікольська, В. Морська, вул. Одеське шосе та Веселинівська.

У коментарях до посту городяни відзначають, що не хотіли б закриття даної переправи, оскільки вона виручає їх. У відповідь на що повідомляється, що ДП «Миколаївський судноремонтний завод» є підприємством оборонного комплексу і переговори про можливість використання переправи на постійній основі ще в процесі.

Джерело: https://www.facebook.com/mykoda/posts/3721967867905496.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.