Субота, 25 Травня, 2024

Гроші є, а доріг немає: Миколаївська ОДА не освоїла більше 180 млн грн, виділених у 2020 році на ремонт доріг

Миколаївська область славиться на всю Україну, але не своїми досягненнями чи темпами розвитку, а жахливими дорогами. Трасу “Миколаїв – Кропивницький”неодноразово називали пекельною, так само як і чимало інших доріг державного та місцевого значення. Головною причиною цього спеціалісти та управлінці неодноразово називали перевантажені фури, що розбивають вщент навіть відремонтовані автошляхи за лічені місяці, повідомляє “mykolaiv-future.com”. 

Миколаївська ОДА потрапила до п’ятірки аутсайдерів за темпами використання Дорожного Фонду

У 2020 році державою було виділено  Обласним державним адміністраціям на ремонт доріг в Україні 22 млрд грн, що складає 35% від усього Дорожного Фонду. Відповідно до офіційних відомостей щодо стану їх використання, станом на 30 листопада Миколаївська область опинилася у п’ятірці тих, де ОДА найбільш неефективно освоїли та використали наявні фінансові ресурси – всього 64,43%. Ще гірше справилися з освоєнням грошей та реалізацією дорожніх проектів лише Тернопільська ОДА (59,55%) та Волинська ОДА (53,02%). 

Дорожний фонд Миколаївської ОДА цього року склав 556,247 млн грн. З них було використано всього 326,463 млн грн. Не освоєними залишилось більше 180 млн грн. Це і не дивно, адже колишньому голові ОДА Олександру Стаднику ніколи було займатися проблемами доріг, він постійно перебував у роз’їздах, на робочому місці його практично не бачили, У  вересні Стаднік  взагалі захворів на коронавірус. Після одужання попрацювати він не встиг, адже президент підписав документи на його звільнення. Новим очільником області став голова штабу “Слуги народу” на місцевих виборах на Миколаївщині Віталій Кім. 

В той же час Хмельницька ОДА встигла використати 97,4% від всього Дорожного бюджету, Харківська ОДА – 95,25%, Полтавській ОДА – 93,47, Вінницькій ОДА  – 93,14%, а в Сумській ОДА – 92,94%

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.