П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Мер Миколаєва обговорив з гендиректором QTerminals питання будівництва підземного тунелю у Корабельному районі

Миколаїв продовжує розвиватись, як портове місто. Черговим поштовхом у цьому стала передача катарській компанії QTerminals у концесію порту “Ольвія”. QTerminals є власником найбільшого порту Катару, який оцінюють у 7 млрд доларів. Миколаївський порт компанії передали в концесію строком на 35 років. Ще влітку Міністр Інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що за цей період очікуваний обсяг інвестицій складатиме більше 17 млрд гривень. Лише на початковому етапі ця сума складає 3,4 млрд грн, повідомляє “mykolaiv-future.com.”.

Зважаючи на реалізацію такого масштабного проекту, очікується, що рух великогабаритного транспорту у Корабельному районі міста вже найближчим часом стане ще більш напруженим. Раніше міська влада вже заявляла про необхідність будівництва підземного тунелю в районі залізничного переїзду. Він і має вирішити всі існуючі проблеми з перевантаженістю транспортної артерії. 

Олександр Сєнкевич зустрівся з керівником QTerminals

Вчора до Миколаєва з робочим візитом прибув генеральний директор  компанії QTerminals Невілл Бассет. Мер Миколаєва разом із своїм заступником Юрієм Андрієнко та директором департаменту ЖКГ Сергієм Коренєвим провели зустріч з Невіллом Бассетом та консультантами порту “Ольвія”. В ході цієї зустрічі Бассет заявив, що підписання концесійного договору дасть новий поштовх у розвитку всього регіону, позитивно вплине на співпрацю між різними галузями та підприємцями. Звичайно ж, реалізація проекту у порту дозволить збільшити кількість робочих місць та розвивати інфраструктуру Миколаєва. 

Для того, щоб продемонструвати свою націленість працювати на результат та активно співпрацювати з місцевою владою та бізнесом, компанія QTerminals вже допомогла місцевим закладам охорони здоров’я у боротьбі з коронавірусом. Також Невілл Бассет висловив готовність приймати активну участь і в інших проектах розвитку. 

Зважаючи на те, що розвиток порту автоматично призведе до збільшення транспортного потоку. В ході зустрічі Олександр Сєнкевич повідомив катарським інвесторам, що вирішити цю проблему можна, якщо побудувати тунель під залізничним переїздом у Корабельному районі міста. 

Для чого потрібен підземний тунель та коли його побудують 

Миколаївська влада наголосила, що в першу чергу, тунель дозволить вантажівкам безперешкодно потрапляти до порту та при цьому не утворювати величезні затори на міських дорогах. При цьому планується, що кількість залізничних гілок на цій ділянці збільшиться до двох.  Директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв зауважив, що ескіз тунелю вже розроблено, зараз обирають виконавця передпроектних робіт, а потім до фінансування питання повинні доєднатися стивідорні компанії. Невілл Бассет заявив, що компанія QTerminals також готова допомагати у реалізації масштабного проекту. 

Крім будівництва тунелю у Корабельному районі, також місцева влада повідомила катарським партнерам про створення об’їзної дороги від села Шевченкове до портів. Тендер на проектування міської ділянки автошляху вже оголошено.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.