Субота, 25 Травня, 2024

У Миколаєві нарешті почали ремонтувати дах палацу спорту “Трудові резерви”

Ще у лютому 2020 року у Миколаєві ураган “Юлія” наробив немало біди. У місті повалило дерева, потрощило авто, з приватних будинків та комунальних установ позривало дахи. Одним з об’єктів, що постраждав найбільше став палац спорту “Трудові резерви”. У цьому приміщенні нині базується комплексна ДЮСШ №1, де тренуються сотні талановитих дітлахів. Далі на mykolaiv-future.

Яких збитків палацу спорту завдав ураган “Юлія”

В результаті негоди було пошкоджено частину даху палацу спорту. Практично по всьому периметру м’яке покриття зірвало шквальним вітром. Загальна площа, що вимагає негайної заміни складає більше тисячі квадратних метрів. До такого висновку прийшли члени комісії на чолі з Оксаною Корсак, яку направила до КДЮСШ №1 голова обласної ради Вікторія Москаленко. Будівельники, що були присутні під час огляду об’єкту, також підтвердили, що дах необхідно терміново приводити до ладу. Фактично, будівля опинилася беззахисною перед великою кількістю дощів.  

Керівництво дитячо-юнацької спортивної школи сподівалося, що оперативне звернення до влади та виїзд комісії гарантує швидке вирішення масштабної проблеми. Додатковим чинним було те, що обласна рада орендує у палаці спорту “Трудові резерви” чимало приміщень. Депутати та голова облради неодноразово пропонували виділити кошти на ремонт даху з резервного фонду обласної ради, проте цього так і не було зроблено досі. Головною причиною є те, що приміщення “Трудових резервів” нині перебувають на балансі Міністерства освіти, а у Миколаєві воно фактично належить ЧНУ імені Петра Могили. Обласна влада наголошувала на необхідності передачі будівлі на баланс області. 

Поки місцева влада та міністерство вирішували, хто має фінансувати ремонт, у Миколаєві почався справжній “сезон дощів”. ДЮСШ неодноразово затоплювало. Тренери та діти замість тренувань засучили рукава, брали до рук ганчірки та рятували тренувальні зали від знищення. Коли їх терпець увірвався, вони записала звернення до президента України з проханням допомогти їм з ремонтом даху. 

Чим ближчі вибори – тим більший інтерес до вирішення проблем з дахом над ДЮСШ №1

Вже дуже скоро миколаївці обиратимуть нового міського голову на місцевих виборах. Вже традиційно, у період передвиборчої гонки у Миколаєві активізуються бажаючі зробити місто та життя городян кращим. Поки чинний мер та облрада направляють звернення та шукають шляхи вирішення проблеми звичним способом, кандидатка на посаду міського голови Тетяна Домбровська вирішила не чекати та відремонтувати покрівлю вже зараз коштом небайдужих підприємців. Про це вона заявила декілька тижнів тому. 

Вчора, 17 вересня, Тетяна Домбровська заявила, що роботи по відновленню даху вже стартують. Вже розроблено проект ремонту, є підрядник, залишилось залагодити деякі юридичні аспекти. Спеціалісти вже почали зачищати дах від колишнього покриття. За допомогою спеціальної техніки сюди вже привезли всі необхідні матеріали. Роботи вже йдуть, а це означає, що нарешті діти можуть займатися улюбленою справою, тренуватись та завойовувати медалі на змаганнях, а не збирати дощову воду ганчіркою. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.