Субота, 27 Квітня, 2024

ТОП ІТ-компаній Миколаєва: від домашнього інтернету до промислових розробок

Миколаїв, як й інші міста України давно вже став частиною всесвітньої інтернет-мережі. Жителі міста користуються інтернетом, ІР-телефонією. Та й телебачення багато хто дивиться через провайдера. У Миколаєві працюють багато ІТ-компаній, які обслуговують різні сфери виробництва і життя містян. Більше на mykolaiv-future.com.ua.

Інтернет-провайдери

Миколаївці мають вибір, до якого з провайдерів звернутись, аби отримати якісний доступ до інтернету. Зараз варіантів багато. Достатньо мати сімкарту мобільного оператора. Але кожен миколаївець знає місцевих інтернет-провайдерів. А більшість жителів міста надають їм перевагу багато років. 

Укртелеком

Можна сказати, що першим, хто “доправив” інтернет в будинки миколаївців був “Укртелеком”. Проте, такий привілей мали лише ті містяни, у яких в будинку був встановлений стаціонарний телефон. Покоління початку 2000-х років добре це пам’ятають. 

Телефоністи кріпили спеціальну коробочку з дротиками. Швидкість була дуже низька. Та й кількість Гігабайтів була обмеженою. Про безліміт годі було й мріяти. 

Складніше було тим власникам номерів, які були “запаралелені”. Тоді доводилось питати дозволу в сусідів, щоб установити заповітну коробочку в їхній квартирі. 

Згодом, “Укртелеком” став прокладати власні інтернет-мережі, не пов’язані зі стаціонарним телефоном. Тому миколаївцям, які користуються послугами цієї компанії, як провайдера, не обов’язково мати вдома стаціонарний телефонний апарат. 

До речі, “Укртелеком” – провайдер, який має можливість забезпечити інтернетом жителів віддалених районів Миколаєва, а також сільської місцевості. 

Клієнти у відгуках вказують на зависокі тарифи і повільну швидкість інтернету.  

Дикий Сад

“Дикий Сад” можна назвати одним з найвідоміших інтернет-провайдерів Миколаєва. З‘явився на ринку На початку 2000-х років. Отримав ліцензію на надання послуг провайдера і став конкурувати з потужним “Укртелекомом”.  

Поступово розширювали спектр послуг. Наприклад, клієнти “Дикого Саду” могли не лише під’єднатись  до інтернет-мережі. Тут можна було придбати все необхідне обладнання – від роутера до запчастин для персонального комп’ютера. 

З часом клієнти стали вимагати більшої якості і послуг від провайдера. Тим більше, що у “Дикого Саду” стали з’являтися конкуренти – мобільні оператори. Тож компанія запропонувала миколаївцям ІР-телефонію, а також телебачення. 

Позиціонуючи себе, як найкращого провайдера, “Дикий Сад” пропонує гнучкі тарифи,  їхню зміну за вашим бажанням і, що головне, робити це самостійно. Не потрібно приходити до офісу. 

Також можна мати кілька електронних скриньок з додатковою перевіркою пошти на віруси. 

За бажанням клієнт може зареєструвати власне унікальне доменне ім’я. Крім того, компанія пропонує містянам розмістити на власному сервері  сайти. Тобто, можна мати власний сайт, не маючи комп’ютера. 

Якщо прочитати відгуки на роботу провайдера, то вони різні. Є скарги на збої в роботі інтернету та сервісу обслуговування клієнтів. А є навпаки схвальні відгуки. 

Плюс роботи цього провайдера в тому, що у нього доволі велике покриття в Миколаєві. 

Тріон

Миколаївці на початку 2000-х років добре пам’ятають такий засіб зв’язку, як пейджер. Відправити повідомлення на пейджер у Миколаєві можливо було з допомогою  компанії МКТВ. Крім того, компанія забезпечувала містян кабельним телебаченням. Саме звідти й пішла її назва. 

Згодом мобільні телефони перестали бути рідкістю і витіснили з ринку звязку пейджери. Тож провайдеру, який забезпечував пейджинговий зв’язок, довелось шукати інші види послуг. 

Інтернет-зв’язок виявився саме тим рятувальним колом, якому вдалось утримати на плаву компанію МКТВ. Так у Миколаєві на ІТ-ринку почав працювати провайдер під назвою Тріон. 

Завдяки тому, що провайдер вже мав свою клієнтську базу  з допомогою кабельного телебачення, Тріону не довелось розпочинати все з початку. 

Миколаївці використали можливість крім кабельного отримувати й інтернет-зв’язок. До речі, покриття Тріону – це не лише Миколаїв, а й Очаків. 

Компанія надає також послуги з обслуговування мережі. Тут можна придбати роутер. Існує доволі гнучка система тарифів. Можна сплачувати помісячно, а й можна подобово. 

Як й інші провайдери, Тріон надає послуги з ІР-телефонії і телебачення. 

Вебстудії

Є в Миколаєві компанії, які зайняли інші ніші ІР-індустрії. Йдеться про вебстудії. У нашому місті їх нараховується майже три десятки. Студії дають можливість працювати майже трем тисячам миколаївців, які пов’язали своє життя з ІТ-сферою. Зазначимо, що це доволі значний показник. Адже, Миколаїв ніколи не був містом, де ІТ-сфера була на перших ролях. 

Вебстудії займаються розробкою дизайну сайтів, версткою макетів для друкованих видань. Також надають послуги з тестування застосунків, програмування. 

Є окремі вебстудії, які допомагають у веденні сторінок в соцмережах, підвищенні продажів тощо. 

Кілька миколаївських вебстудій потрапили до загальноукраїнського рейтингу.

Веб-студия ADS Group

Студія посідає одне з перших місць у рейтингу миколаївських компаній на цьому ІТ-напрямку. Працює з 2011 року. Команда спеціалістів займається розробкою сайтів. Вони орієнтовані на клієнтів, як займаються продажами. Крім того, фахівці компанії допомагають перевести бізнес із оффлайну в онлайн. 

Тому “левову” частку сайтів, розроблених цією вебстудією становлять інтернет-магазини.  

Клієнту гарантують розробку сайту з адаптацією до мобільних пристроїв. Також надавали рекомендації, як підвищити продажі на онлайн-майданчиках. 

Web-студия Quatro IT

Розробити сайт під ключ можна і зі спеціалістами іншої миколаївської вебстудії. Тут також запропонують розробку онлайн-майданчика для вашого бізнесу будь-якої складності. Основними замовниками є представники малого та середнього бізнесу. 

Крім того, тут є й інші послуги, які допоможуть у просуванні бізнеспроєкту. Йдеться про наповнення сайту. Компанія включила до списку послуг копірайтинг і СЕО-супроводження.  

Тобто за бажанням клієнт міг отримати все: сайт, повною мірою готовий для роботи. Фахівці вебстудії гарантували, що можуть впоратись з технічним завданням будь-якої складності. 

Серед миколаївських вебстудій Quatro IТ посідає друге місце. Хоча це одна й з наймолодших  компаній в цій сфері, яка працює в Миколаєві. Її створено в 2016 році. 

Веб-студия RGSsoft

Щось особливе пропонує своєму клієнту вебстудія  RGSsoft. Студія створена в 2018 році. Але встигла вже напрацювати клієнтську базу. Як і у попередніх вебстудій, замовлення надходять від представників малого та середнього бізнесу. Можна навіть сказати, що це основний клієнт миколаївських вебстудій. 

Компанія пропонує розробити сайт. Готує його професійне наповнення, орієнтоване на залучення покупців. 

За бажанням вам налаштують таргетовану рекламу. Працюють над продуктом СММ-щики. Є постійна технічна підтримка сайту. 

Пакет послуг залежить від фінансової спроможності клієнта. 

ІТ-компанії, які відповідають за безпеку

Працюють у Миколаєві й компанії, які надають ІТ-послуги  у сфері відеоспостереження.

Гард ПРО

Компанія з’явилась на ринку відеоспостереження в Миколаєві ще на початку 2010-років. 

На той момент новачку на цьому ринку вдалось укласти угоди на встановлення відеоспостереження з великими підприємствами міста. Серед працюючих на той момент було комбінат “Фрост”, Коньячний завод. Клієнтами були “Укртелеком” і “Ощадбанк”. Загалом компанія змонтувала системи відеоспостереження на понад 1000 об’єктах. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.