Неділя, 26 Травня, 2024

У Миколаєві дівчина провалилася в закритий люк, який напередодні “відремонтували” палицею

У Миколаєві небезпечно пересуватись вулицями навіть у світлий час доби. Небезпека може очікувати там, де ніхто і не здогадався. Вчора жертвою недбалості комунальних служб стала місцева мешканка Леся Галенко, розповідає “mykolaiv-future.com.ua

Жінка провалилася у закритий люк, що обертається від найменшого дотику

Жінка не помітила на дорозі закритий люк, адже він злився з кольором асфальту, та опинилася в колекторі. На щастя жінка не зламала руку чи ногу та змогла вибратися з пастки самостійно, але сильно травмувалась. В неї дуже сильно счесані ноги від коліна та вище, тож відновлюватись після неочікуваного падіння на рівному місці доведеться довго. 

“Я провалилася в люк! Він був закритий, кольору асфальту, я його просто не помітила! На адреналіні змогла вибратись самостійно! Наступного разу на моєму місці може опинитися дитина або людина похилого віку!”, – Леся Галенко направила скаргу до міського Contact Center.

Інцидент стався в районі вулиць Малої Морської та Шевченка. Дійсно, люк було закрито кришкою, яка навіть при найменшому натисканні обертається. Для того, щоб провалитися у колодязь достатньо натиску ваги 3-4 річної дитини. Постраждала отримала значні подряпини, але все могла закінчитись куди гірше. 

Люди неодноразово просили зробити люк безпечним, але його просто “відремонтували” палицею

Виявилось, що даний люк є проблемним не перший місяць та рік. Наприкінці минулого року, 11 грудня 2019 року, з приводу люку за адресою Мала Морська, 23, що практично на перетині з вулицею Шевченка, вже направляли відповідну скаргу. Люк був проваленим, а під ним глибокий колектор. Анна Тароян декілька разів наголошувала, що це дуже небезпечно для дітей, які ходять цією дорогою до школи і може статися лихо – хтось провалиться. Вже за п’ять днів звернення №6477 мало відмітку “закрито”, але назвати роботу виконаною язик не повертається. Кришку трохи поправили, а зверху поклали декілька палиць, які не були ні до чого прикріплені. Фактично проблема залишилась, а фотозвіт про виконання роботи нагадує якесь знущання.

Напередодні інциденту з Лесею Галенко ввечері люк був наполовину закритим та вже небезпечним для неуважних пішоходів. Зважаючи на велику кількість людей, що пересуваються цими вулицями. залишалось лише чекати інциденту і він стався.

По місту величезна кількість оманливих “безпечних люків” та просто дірок у асфальті

Варто зазначити, що у Миколаєві величезна кількість небезпечних люків. Неприємний сюрприз посеред дороги чи тротуару є практично у кожному дворі. Деякі з них зовсім не мають кришок, а інші прикриті частинами фанери, старими дверима тощо. Навіть ті люки, що на вигляд є надійними та прикриті бетонними кришками, можуть нести небезпеку. 

Меланія Москаленко повідомила про один з таких біля другого під’їзду  на вулиці Лазурна, 16 г. В цьому місці кришка люку провалюється від найменшого натиску. Вчора жінці заледве вдалось врятувати дворічну дитину, що стала на нього ніжками. Дане звернення також було направлено до Служби оперативного реагування та перебуває на стадії виконання. Яким буде результат ремонтних робіт поки не відомо. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.