Вівторок, 28 Травня, 2024

Закинута та потрощена: у Миколаєві розвалюється “Алея спортивної слави” у парку “Перемога”

Ольга Харлан, Ілля Кваша, Юрій Нікітін – олімпійські чемпіони, які своїми спортивними досягненнями прославили місто Миколаїв. Для того, щоб назавжди закарбувати їх імена в історії міста у Миколаєві створили “Алею спортивної слави”. Її було урочисто відкрито у 2013 році у парку “Перемога” неподалік із новеньким стадіоном. На свято відкриття спортивного містечка запросили міністра освіти і науки того часу Дмитра Табачника, а також весь політичний бомонд міста. Проте минуло сім років і нині цю територію практично неможливо впізнати. Все поросло травою, стадіон закрито для загального доступу, а “Алея спортивної слави” більше нагадує “Алею ганьби миколаївським керівникам”. Далі на mykolaiv-future.

Відірвана гранітна плитка та тотальна розруха – це все, що залишилося від пам’ятної алеї. Відповідні фото у соціальній мережі опублікував Віталій Матвєєв. Дошки з іменами миколаївських олімпійських чемпіонів на місці, проте все, що знаходиться поруч, лише привід для сорому, а не для гордості. 

“Алея, що уособлює тотальну розруху міста, необхідно перейменувати у алею слави злодіїв  та корупціонерів!”, – заявив Віталій Матвєєв. 

Люди, що прогулюються парком, підтверджуються, що все навколо заросло травою по пояс, бетонні доріжки зруйнувалися, а споглядання на це викликає лише депресивний настрій. Все це відбулося через те, що найбільший парк міста “Перемога” ніхто не доглядає, а для будівництва було використано неякісні матеріали. 

Варто зауважити, хоч миколаївці скаржаться, що до такого стану парк та нове спортивне містечко довела місцева влада, але це не так. На даний момент балансоутримувачем спортивного містечка є університет імені Сухомлинського та Міністерство освіти. Вони категорично не хочуть передавати об’єкти на баланс міста або області та при цьому самі за територією не доглядають. Саме тому об’єкт, який фактично не був у експлуатації, потроху розвалюється. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.