П’ятниця, 21 Червня, 2024

Паркуєтесь на рейках – сплачуйте штрафи, нагадує “Миколаївелектротранс”

У  “Миколаївелектротрансі” нагадали про розміри штрафів для любителів паркуватись на трамвайних рейках. Далі на mykolaiv-future.

Добре відомо, що останнім часом паркування на трамвайних рейках в центрі Миколаєва трапляється досить часто. Водії або не розраховують габарити автомобіля при паркуванні, або просто незважають на те, що порушують правила дорожнього руху. Яка б причина не була, але через таку парковку міські трамваї не тільки відстають від графіка, а й буває, що змінюють маршрут. Це створює незручності для містян, які планують поїздки, враховуючи графік руху трамваїв. А самому комунальному підприємству приносить збитки. 

“Банальна ситуація: просто залишають на рейках автомобілі або паркуються так, що заважають подальшому руху трамвая. Рух тоді ми змушені закривати, Трамваї спрямовувати в об’їзд”, – розповів виданню Свідок.info начальник служби експлуатації КП “Миколаївелектротранс” Вадим Тодоренко. 

Таких прикладів недолугого паркування багато. Як розповів Вадим Тодоренко останній стався на вулиці Сінній. Водій припаркував свій автомобіль  практично на рейках. Як результат, трамваї одразу двох номерів – №1 і №3 не могли рухатись за маршрутом.  Зазначимо, що ці маршрути зв’язують центр міста з мікрорайоном, до якого іншим транспортом, крім трамвая, не доїхати. 

Якщо водія не вдалось відшукати, то в такій ситуації водій трамвая має повне право викликати поліцію. Правоохоронці вже на місці складають протокол. Якщо вдаеться, то автомобіль-порушник евакуюють. Тоді горе-водію доведеться забирати його вже зі штраф-майданчика. 

Співробітники “Миколаївелектротрансу” зі свого боку фіксують час простою і кількість вагонів, змушених зупинитись. Згідно з цими даними водію виписують штраф. Тобто, за власну недбалість таки доведеться заплатити. 

Отже, за простій одного трамвая доведеться заплатити 637 гривень, за тролейбус трохи менше – 619 гривень. Якщо через неправильно припаркований автомобіль зупинилось кілька вагонів, то сума штрафу множать на їх кількість. Як стверджують на підприємстві, водії сплачують штрафи, не допускаючи евакуації автомобіля. Однак, мріють, щоб з’явилася муніципальна служба евакуації, яка б оперативно реагувала на подібні випадки.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.