Вівторок, 28 Травня, 2024

Як замовити автомобіль з Америки

Все більшою популярністю користується пригін автомобіля з Америки, або ж з Європи. Важливо в такому випадку підібрати надійний сервіс, перевірену компанію, яка займеться цим. Наприклад, BOSS AUTO пропонує жителям Миколаєва послуги на замовлення, продаж, або покупку автомобіля.

Критерії вибору компанії

 1. Якість. Компанії рівня «BOSS AUTO» повинні забезпечити кращі умови співпраці. Це обов’язкова перевірка автомобіля перед покупкою по VIN-номеру, підбір за конкурентними цінами. Також користувача супроводжують від початку процесу (покупки авто в США, або ж в Європі) до отримання авто.
 2. Безпека. Йдеться про ті компанії, які співпрацюють з надійними перевізниками і страхують транспорт на період доставки. Робота з європейськими порталами також впливають на цей критерій.
 3. Розмитнення. Простий процес розмитнення, відсутність проблем з реєстрацією і в оформленні документів.

Етапи замовлення авто з Америки, або Європи

Після того, як клієнт звертається в компанію, фахівці підбирають авто, враховуючи бюджет, побажання. Це відбувається наступним чином:

 • знайомство з компанією, її послугами, відгуками;
 • пошук авто з найкращим співвідношенням ціни і якості, бюджету клієнта;
 • прорахунок авто;
 • укладання попереднього договору.

Велике значення мають такі додаткові критерії авто, як привабливий зовнішній вигляд, вигідне авто в обслуговуванні та ремонті, комфорт.

Послуги «BOSS AUTO»

 1. Допомога в реєстрації автомобіля. Компанія допомагає з розмитненням, робить сертифікацію, готує всі документи для оформлення авто. Довіривши цей процес професіоналам, ви суттєво заощадите час і гроші.
 2. Консультація. Компанія підбирає найбільш цікаві пропозиції, враховує побажання клієнта. Це можуть бути як нові, так і б/у автомобілі. При підборі враховується бюджет клієнта, краще співвідношення ціни-якості.
 3. Доставка. Завдяки співпраці з кращими американськими перевізниками, присутності власних автовозів, доставка відбувається в найкоротші терміни. Якщо це доставка з США, або Канади, тоді клієнт отримає авто вже через 25-45 днів, якщо з Європи, тоді авто приїде в пункт призначення за 3-10 днів.
 4. Ремонт. Компанія пропонує комплекс ремонтних робот, замовлення необхідних запчастин для автомобіля.

Жителі Миколаєва можуть придбати якісний автомобіль з кращою комплектацією за конкурентними цінами. Компанія «BOSS AUTO» пропонує вигідні умови співпраці.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.