Вівторок, 21 Травня, 2024

Як швидко та вигідно продати автомобіль в Миколаєві

Як показує статистика, власники автомобілів продають свої авто найчастіше через 3-5 років користування. Чому так? Все просто. До цього часу гарантія закінчується, у автомобіля з’являється солідний пробіг, а це означає, що витрати на ТО і ремонт, незабаром, істотно зростуть.

При цьому кожен власник транспортного засобу бажає продати машину швидко та вигідно, що означає пошук компромісного рішення між часом укладання угоди та ціною.

У цій статті ми обговоримо варіанти розв’язання проблеми, їх переваги та недоліки.

Всі способи продажу автомобіля б/у

На сьогодні існує 5 способів продажу вживаного автомобіля. 

Це:

  • самостійне укладення угоди;
  • терміновий викуп;
  • майданчики Trade-in;
  • “автокомісійка”;
  • автомобільний аукціон.

Скажемо відразу, що на нашу думку, найбільш розумним з перерахованих є останній — автомобільний аукціон за посиланням. Пояснюємо, чому так.

Всі переваги та недоліки

Перший спосіб — самостійний продаж. Що ви при цьому виграєте? Немає посередників, відповідно, всі вторговані від продажу гроші ваші. Невеликі витрати при організації продажу. Не потрібно знімати авто з обліку. Однак при цьому, скільки часу займе захід невідомо. Крім того, у вас є всі шанси нарватися на шахраїв або бандитів. А ще доведеться підготувати автомобіль та витратитися на його ремонт.

Далі, терміновий викуп, який пропонують спеціалізовані компанії, автосалони та аукціони. Переваги такого способу — це швидко, посередник тільки один, гроші приходять відразу. Недоліки — викуп авто це аж ніяк не вигідно. Посередник, який бажає заробити на угоді, ніколи не запропонує гарну ціну, а якщо потрапите на шахраїв, то взагалі ризикуєте залишитися без автомобіля та грошей.

Спосіб третій — майданчики Трейд ін. Тут ви можете продати свій автомобіль б/у і тут же купити новий, тобто, по суті, обміняти один на інший. Переваги — це знову-таки швидко, і на нове авто вам дадуть знижку від 2 до 10%. Ну а мінус той самий — це не вигідно, оптимальної ціни на Trade in вам не запропонують.

Ну й нарешті комісійний продаж в автосалоні. Плюси цього варіанту — ви практично не витрачаєте час, за вас все зробить автосалон, тут є шанс, нехай і не 100%, продати автомобіль вигідно. Мінус — дедлайн продажу до 3 місяців, при цьому весь цей час ви не зможете користуватися авто. А якщо вирішите забрати транспортний засіб з салону передчасно, вам запропонують оплатити витрати по його продажної підготовки.

Чим зручний і вигідний аукціон?

По-перше, існує конкретний час реалізації автомобіля, від 15 хв до 2 тижнів. По-друге, аукціон — це вигідно, тому що ціна тут — це результат торгів, плюс економія часу — всю роботу по організації продажу та спілкуванню з покупцями бере на себе аукціон. 

Так, і, звичайно, аукціони безпечні, оскільки там все офіційно.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.