Вівторок, 28 Травня, 2024

У Миколаївській ЛШМД найближчим часом встановлять нові турецькі ліфти

У Миколаївській лікарні швидкої медичної допомоги (далі ЛШМД, – ред) вже близько року не працює пасажирський ліфт. Пацієнти  та відвідувачі неодноразово скаржились, що не можуть вивезти родичів на вулицю навіть на коротку прогулянку, щоб вони змогли подихати свіжим повітрям. Єдиним робочим нині є вантажний ліфт, на якому піднімають хворих на візках та каталках, розповідає “mykolaiv-future.com.ua“.

Після огляду та спроб привести до ладу ліфт, виявилось, що його потрібно міняти. Ще у 2019 році було розроблено проектно-кошторисну документацію, а з бюджету 2020 року виділено гроші на придбання та їх установку. У квітні через систему електронних торгів Prozorro було проведено тендер на заміну двох ліфтів у головному корпусі. Його виграло товариство з обмеженою відповідальністю “ФАВОРИТЛІФТ”. Остаточна пропозиція торгів склала трохи більше 2 млн грн. 

Вчора, 24 вересня, під час регулярного онлайн включення мер Миколаєва Олександр Сєнкевич повідомив, що вже найближчим часом нові ліфти у ЛШМД почнуть встановлювати. Виявилось, що вони будуть не українськими чи білоруськими, а турецькими. Нині вони проходять процедуру розмитнення в Одесі. В цьому і була головна затримка. Міський голова сподівається, що вже до кінця вересня новенькі ліфти прибудуть до Миколаєва. На місці затримок з встановленням вже не буде, спеціалісти відразу візьмуться за демонтаж старої ліфтової системи та її заміну на нову турецьку. 

Варто зауважити, що у вартість робіт, відповідно до результатів тендеру, входить демонтаж старих конструкцій, заміна балок, встановлення нових трансформаторів знижуючої потужності , вивезення будівельного сміття та встановлення нових ліфтів. Відповідно до графіку робіт підписаного договору, проведення первинного випробування ліфтів повинно розпочатись вже 1 жовтня, а закінчитись 30 листопада цього року. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.