Вівторок, 28 Травня, 2024

Агенція розвитку Миколаєва залучила у місто 5 мільйонів грантових коштів

Комунальна установа “Агенція розвитку Миколаєва”за нинішній  рік залучила у місто майже 5 мільйонів грантових коштів. Це стало можливо завдяки міській цільовій Програмі. Далі на mykolaiv-future.

Про це на брифінгу  розповіла  виконуюча обов’язки директорки комунальної установи Анна Ганжул. Дані вона озвучила в рамках звіту про роботу “Агенції розвитку Миколаєва” за рік. 

Отже, звідки місто отримувало ці кошти? За словами Анни Ганжул гроші надходили з різноманітних фондів і від так званих донорів. З міського бюджету комунальна установа отримала один мільйон 326 тисяч гривен. Ці кошти “Агенція розвитку” спрямувала на оплату праці співробітників, сплату податків тощо. 

“Тобто на 1 гривню, витрачену з бюджету, Агенція залучила 3,68 грн грантових коштів” – зазначила Анна Ганжул.

Протягом нинішнього року “Агенції розвитку Миколаєва” вдалось реалізувати кілька великих проєктів. Миколаївцям запам’яталися таблички з QR-кодами біля туристичних об’єктів. З їх допомогою можна дізнатись всю необхідну інформацію.  Їх було встановлено 16 штук. 

Агенція запросила до Миколаєва представникив США і ЄС. Разом з ними в місті організували фестиваль кіно “Незалежність”. Також у Миколаєва з’явився власний постер. Його створив відомий український художник  Сергій Майдуков. 

Зараз “Агенція розвитку Миколаєва” веде перемовини з Державним агентством енергоефективності на енергозбереження щодо випуску “зелених облігацій” . Якщо необхідні домовленості будуть досягнуті, то Миколаїв на енергозберігаючі проєкти отримує понад 12 мільйонів доларів. 

Крім того, Агенція бере участь у підготовці проєкту за напрямком створення сонячної електростанції. Це надасть можливість залучити на будівництво  станції чотири мільйона доларів. 

Усього ж початку діяльності “Агенції розвитку Миколаєва” за словами Анни Ганжул вдалось реалізувати 15 великих проєктів. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.