Неділя, 26 Травня, 2024

У «Миколаївпастрансі» поділилися інформацією про нові автобуси для Миколаєва

На сайті міськради повідомляється, що керівник «Миколаївпастранса» Олексій Ушаков, у ході інтерв’ю на «Радіодень», повідомив подробиці про тендери на закупівлю комунальних автобусів.

Зокрема, Олексій Ушаков розповів, що процес купівлі 50-ти автобусів із низькою підлогою для Миколаєва ініційований Миколаївською міською радою за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) в рамках реалізації програми, спрямованої на модернізацію муніципального громадського транспорту по всій Україні. Однак, влітку 2021 тендер був скасований. Причин для цього було декілька: учасниками конкурсу стали лише два підприємства – Чернігівський і Мінський автозаводи, однак пропозиція від українського конкурсанта не підходило під технічні вимоги, а Мінський завод – потрапив під дію санкцій Євросоюзу. Таким чином, тендер довелося скасувати, пише mykolaiv-future.com.ua.

Новий тендер, з оновленими технічними вимогами, було оголошено вже у вересні поточного року. Внесені зміни дозволять отримати пропозиції від більшої кількості виробників. Серед основних вимог до комунального транспорту, за словами Ушакова: автоматична коробка, довжина кузова в межах 10,5 метрів, а також низьке розташування підлоги щодо землі (для спрощення користування маломобільними групами населення).

Нові міські автобуси будуть стилізовані міським брендом. Зараз містом курсують 23 автобуси, закуплених за сприяння ЄБРР, до закупівлі планується ще 50 одиниць за сприяння Європейського інвестиційного банку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.