П’ятниця, 21 Червня, 2024

Миколаїв – місто талантів та творчих можливостей

Миколаїв – місто, яке було найменовано 27 червня 1789 року Потьомкіним наказом до Фалєєва широко відоме серед українців за всю свою історію як місто корабелів, закрите військове місто, стратегічний об’єкт. Проте мало хто говорить про миколаївців як про видатних талановитих одиниць. Хоча ґрунт та атмосфера цього міста також плодовиті у сфері мистецтв. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Знаменитості родом з Миколаєва, яких знає кожен

Наприклад, Костянтин Меладзе – композитор, поет, продюсер з братом Валерієм – співаком, артистом закінчили НКІ імені Макарова, а пізніше покорили серця багатьох слухачів усього радянського простору. Єгор Крутоголов – актор, шоу-мен навчався в ЧНУ й вже в студеницькі роки виступав в КВК сумісно з Євгеном Гашенко – сценаристом, продюсером, який закінчив миколаївський філіал Києво-Могилянської академії. Зараз вони успішні в команді “Дизель Студіо” та являються фаворитами серед усієї країни як кращі коміки. Цей лист можна продовжувати вічно, адже є сотні імен видатних популярних і геніальних особистостей родом з Миколаєва.

Куди спрямувати свої задатки та творчу енергію 

Ніколи не погоджуйтеся зі ствердженням, що в цьому місті нудно чи немає куди сходити, нема чим зайнятися, напевно, ви просто погано з ним знайомі. Я розповім вам про місця, де можна розвиватися, надихатися і культурно відпочивати.

Почнемо з театрів. У Миколаєві є три театри на будь-який смак. Миколаївській академічний українській театр драми та музикальної комедії – в його репертуарі ви знайдете літературну класику Шевченко, Куліша, Українки. У Миколаївському академічному обласному театрі ляльок можливо зануритися у дитинство з його добрими та веселими казками. У Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі ставлять постанови-шедеври Шекспіра, сучасні комедії, драми та трагікомедії, які нікого не залишать байдужим.

Якщо душа потребує більш активного, швидкого, динамічного шоу – тоді зверніть увагу на концерти або шоу-балети, які гастролюють в Обласному палаці культури або в концерт-холі “Юність”, а влітку завітайте на кінопокази просто неба в Домі офіцерів флоту. Також можна провести час зі смачним попкорном в кінотеатрах “Батьківщина”, “Мультиплекс”, “Піонер”.

Більш камерне та спокійне, але пізнавальне проведення часу ви знайдете в Миколаївському обласному художньому музеї імені Верещагіна, Виставковому залі чи Домі художника для огляду фото чи картинних виставок.

У Миколаєві можна знайти майже будь-який напрям танців: від класичних бальних та балету до сучасних денсхолу та хілс, задля цього необхідно записатися в будь-яку зі студій танцю чи знайти в мережі тренера та займатися індивідуально.

Якщо цікавить малювання – тоді слід записатися у художню школу чи відвідати приватну студію. Також можна навчитися ліпити з глини, робити свічки чи варити мило – декілька студій із задоволенням проведуть вам майстер-клас.

Деякі вважають каву – мистецтвом, а барист – богами, я підтримую цю думку, тому рекомендую завітати на кавову дегустацію в майстерню Ростерія.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.