Субота, 25 Травня, 2024

Юрій Любаров запропонував поділити пішохідну частину Соборної на ділянки по 100 метрів

У ході брифінгу 8 листопада начальник управління культури, Юрій Любаров, запропонував розбити головну пішохідну вулицю Миколаєва на ділянки по 100 метрів. Про це стало відомо під час онлайн-трансляції брифінгу. Далі на mykolaiv-future.

Начальник Управління культури продемонстрував проект барельєфу, повідомивши, що запропоновано ідея розміщення таких позначок на головній вулиці міста. Оскільки вул. Соборна є рекордсменкою за протяжністю серед пішохідних вулиць України, а також однією із найдовших пішохідних зон у Європі, можна було б наочно продемонструвати цей факт за допомогою реалізації цієї ідеї. Суть полягає в тому, щоб відзначити на Соборній точці, починаючи з «нульового метра», закінчуючи «тисячним», розмістивши в асфальтному покритті через кожні 100 метрів «п’ятачки-барельєфи», на яких вигравіювали б герб Миколаєва, назвавши це, наприклад , «Миколаївський кілометр».

Орієнтовну вартість проекту, власне, як і джерело фінансування, за словами Любарова, обговорювати поки що зарано. Можливо, це будуть кошти міста, а, можливо, ініціативу щодо реалізації такого проекту для міста забажає взяти якась організація чи приватна особа.

Юрій Любаров також повідомив, що буде радий фідбеку від миколаївців щодо реалізації цієї ідеї, щоб розуміти, наскільки такий проект буде заохочений містянами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.