Неділя, 16 Червня, 2024

У Миколаєві визначились, де купуватимуть тролейбуси з автономним ходом

Миколаївська влада нарешті визначилась у кого купуватиме тролейбуси на автономному ходу, пише mykolaiv-future.com.ua. Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич під час традиційного ефіру в соціальній мережі.

Як зазначив мер, з переможцем тендеру визначились. Навіть вже готові всі необхідні документи для затвердження їх Європейським банком реконструкції і розвитку. Нагадаємо, що саме ця установа дала Миколаєву кредит на придбання низькополих тролейбусів з можливістю автономного ходу. 

Як розповів в ефірі Олександр Сєнкевич, у фінал торгів вийшло дві компанії. Тендерний комітет розглянув заявки. За наявністю пакету документів і запропонованої ціни за словами мера переміг “БКМ”. Якщо ЄБРР схвалить переможця, то на дорогах Миколаєва новеньких тролейбусів стане більше. 

Нагадаємо, що місто ще з минулого року намагається придбати низькополі тролейбуси з автономним ходом. Частину з них презентували на День міста – 11 вересня 2021 року. Це тролейбуси з можливістю автономно рухатись протягом одного кілометра. Проте, місту потрібен подібний електротранспорт, який автономно долатиме значно більшу відстань. Таких машин планують закупити 20. Саме такі тролейбуси повинні обслуговувати маршрут в Корабельний район Миколаєва. Будівництво тролейбусної лінії в цей район наразі триває. 

Тендер на придбання тролейбусів оголошували ще влітку минулого року. Тоді переможцем стало білоруське підприємство. Але невизначені стосунки з Білоруссю і міжнародні санкції призупинили процес купівлі. У листопаді минулого року міський голова Миколаєва повідомив , що процес купівлі нових тролейбусів з автономним ходом майже завершено. Тож можна сподіватись, що у 2022 році нових тролейбусів на вулицях Миколаєва стане більше. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.