Субота, 25 Травня, 2024

У Миколаєві розповіли, які інновації буде впроваджено для перевізників

Під час засідання виконкому від 23 лютого 2022 року міський голова Миколаєва розповів про інновації, які будуть використані у сфері пасажирських перевезень. Більше на сайті mykolaiv-future.

Міський голова Олександр Сєнкевич згадав про вже існуючі та розповів про «новинки» у сфері міських перевезень під час прямої трансляції засідання Миколаївського виконкому на Youtube-каналі ТРК «Март».

Він згадав, що на сайті міськради перевізникам доступний детальний тарифний калькулятор, розроблений працівниками ІТ-відділу. Туди внесені всі необхідні коефіцієнти, передбачені законом, а також є порожні поля для змінних, де перевізник може внести необхідні дані: вартість палива, норми витрати, довжина маршруту, кількість рейсів на день тощо. Таблиця розраховує тариф на перевезення 1 особи.

Також мер повідомив, що напередодні була проведена нарада з представниками перевізників та начальником транспортного відділу, де порушили питання про те, що водії відключають встановлені у маршрутках GPS-трекери. Пристрої були встановлені у міських маршрутках, щоб можна було відслідковувати їхній рух. Як вирішення цієї проблеми, у Миколаєві вирішили переключити GPS-трекери на компанію, яка співпрацюватиме з міськрадою. За даними трекерів будуть відстежувати не тільки рух, а й час знаходження на маршруті, а також час, коли пристрої працюють та коли вимикаються. Перевізникам та водіям із «топовими» показниками загрожує розірвання контракту на перевезення. Такі методи сприятимуть у боротьбі з відключенням GPS-пристроїв, вважає Олександр Сенкевич.

Нагадаємо, кілька років тому в Миколаєві почали оснащувати маршрутні таксі GPS-трекерами, які б дозволили як миколаївцям, так і владі відстежувати рух транспорту, кількість одиниць на маршруті, а також тривалість знаходження транспорту на маршруті. Наступним кроком до інновацій у сфері пасажирських перевезень мало б стати оснащення транспорту пристроями для підрахунку пасажиропотоку. У сукупності, ці заходи стали б вагомим аргументом при перегляді тарифів на пасажирські перевезення в Миколаєві.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.