Вівторок, 28 Травня, 2024

Миколаїв – один із претендентів на титул “Молодіжної столиці України”

Під час чергового засідання ради національного конкурсу “Молодіжна столиця України” були визначені та оголошені фіналісти, одним із яких виявився і Миколаїв. Публікацію з такою інформацією було розміщено на офіційній сторінці Департаменту молодіжної політики у Фейсбук. Більше на сайті mykolaiv-future.

Тепер Миколаїв отримує шанс поборотися за титул “Молодіжної столиці 2023». Конкуренцію місту у фіналі складуть ще 9 українських міст: Буча, Маріуполь, Чернівці, Вінниця, Івано-Франківськ, Луцьк, Полтава, Ужгород та Умань. Для участі у першому етапі конкурсу заявки подали 34 міста із 19 областей України, з них 8 обласних центрів.

Інформацію щодо наступного етапу конкурсу пообіцяли надати найближчим часом. А для того, щоб взяти участь у наступному турі конкурсу, претенденти на титул повинні підготувати та презентувати програму заходів “Молодіжної столиці України 2023” у місті.

Нагадаємо, “Молодіжною столицею 2022” стало місто Острог, що на Рівненщині. У місті запланували проведення понад 200 заходів для молоді у 2022 році.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.