Вівторок, 28 Травня, 2024

У Миколаєві на маршрути повернуться мікроавтобуси №7 і №63: міськвиконком назвав тимчасового перевізника

Миколаївський міськвиконком назвав тимчасового перевізника, який буде обслуговувати два міських автобусних  маршрути: №7 і 63. Ним стало підприємство “НИКОБУС”. Далі на mykolaiv-future.

Як відомо, в липні нинішнього року Миколаївський міськвиконком на одному зі своїх засідань затвердив переможців конкурсу на обслуговування 45 міських автобусних маршрутів. У конкурсному списку були і маршрути 7 та 63. Проте, серед миколаївських перевізників не знайшлось бажаючих обслуговувати ці довгі маршрути. Тож на них повинні оголосити повторний конкурс. Однак, весь цей час ці дійсно потрібні маршрути не обслуговувались. Особливо с постраждали жителі микрорайона “Казарського”. Цей віддалений куточок міста обслуговують два маршрути з невеликою кількістю машин на них. 

Отже, з 29 листопада нинішнього року протягом трьох місяців ці маршрути буде обслуговувати підприємство “НИКОБУС”. Автобуси курсуватимуть в режимі “маршрутне таксі”. Перевезення здійснюватимуться з шостої години ранку до десятої вечора. 

Визначились і зі схемою руху. Маршрут №7 від вулиці Казарського до станції “Миколаїв-Вантажний” пройде наступними вулицями: від самого початку вулиці Казарського, далі вулиця Олександра Янати, Електронна і Троїцька, Кругова, Херсонське шосе, проспект Центральний, Пушкінська і кінцева зупинка біля старого залізничного вокзалу. 

Маршрут №63 починається від 6-ї Слобідської, пройде трьома проспектами: Центральним, Богоявленським і Миру, далі вулицею Космонавтів і Баштанським шосе. Кінцева зупинка на вулиці Троїцькій. 

Міськвиконком встановив для нового перевізника тарифи. Поїздка на відстань до 10 кілометрів для одного пасажира коштуватиме 6 гривень. Якщо відстань становитиме понад 10 кілометрів, то проїзд коштуватиме  7 гривень. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.