Четвер, 25 Липня, 2024

Діджитал-індустрія у Миколаєві

У сучасному світі показником розвитку технологій є діджитал-індустрія. Не дарма ІТ-сферу називають однією з найперспективніших на ринку праці. Все більше випускників вирішують ще у школі, що пов’яжуть своє життя з інформаційними технологіями, адже це дозволить їм бути реалізованими та фінансово незалежними, повідомляє “mykolaiv-future.com.ua”. 

Розвиток ІТ-сфери у Миколаєві

Миколаїв – це пів мільйонне місто, що завжди славилось своїм кораблебудуванням. Зараз ця галузь представлена значно скромніше, ніж ще пів сторіччя тому. Проте нащадки великих спеціалістів нині також зайняті у сфері розробки технологій, але вже інформаційних. 

ІТ-сфера у Миколаєві розвивається надзвичайно швидкими темпами. Це і не дивно, адже її працівники отримують одну з найвищих зарплат серед усіх інших галузей. ІТ-шники початківці отримують приблизно стільки ж, як і працівник з досвідом роботи в іншій сфері. Рухаючись далі по кар’єрним сходам, вони можуть конкурувати за рівнем доходу навіть із ТОП-менеджерами. 

У 2020 році у місті корабелів було зареєстровано близько трьох десятків різноманітних ІТ-компаній. Нині вони працевлаштовують біля трьох тисяч осіб. Є компанії, що готові навчати початківців, а потім працевлаштовувати їх до себе. Це і не дивно, адже запит на спеціалістів інформаційних технологій зростає кожного дня. Це пов’язано із переходом великої кількості підприємств на онлайн продажі. Для цього їм необхідно замовити сайт, додаток для мобільних пристроїв, веб-сервіс та ще велику кількість інших видів програмного забезпечення. У компанії, яка вирішила замовити своє брендування або концепцію розвитку у соціальних мережах, не буде жодних проблем знайти виконавця у Миколаєві. 

Чим займаються миколаївські ІТ-шники

Зважаючи на те, що послуги ІТ-шників у Миколаєві та далеко за його межами користуються неабиякою популярністю, дана сфера активно розвивається. У штаті сучасних компаній та веб-студій можна знайти представників різних професій: тестувальників, програмістів, верстальників, аналітиків, перекладачів та багатьох інших. Все залежить від напрямку діяльності тієї чи іншої компанії. Їх діяльність направлена на те, щоб надати клієнту найкращий цифровий продукт за найвигіднішою ринковою ціною. В подальшому він повинен постійно покращуватися. 

Розвиток та покращення продуктів, що реалізують ІТ-компанії  (сайти та мобільні додатки), не є кінцевим результатом, пони потребують наповнення та обслуговування. Для цього ІТ-компанії пропонують послуги із СЕО-просування, ведення сторінок відповідних сайтів у соціальних мережах, наповнюють їх, пропонують й інші послуги, направлені на покращення рівня продажів та іміджу замовника. 

Для того, щоб не помилитися у виборі компанії, яка виконує ваше замовлення, варто звертати увагу на їх портфоліо. Для організації, що вже перебуває на ринку 10-20 років  – це не викликає жодних проблем, адже вони вже мають базу задоволених клієнтів та відповідні приклади робіт. Користуючись послугами ІТ-шників початківців, компанія може зекономити, але ризикує отримати невчасно виконане завдання або відсутність всього необхідного інструментарію. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.