Вівторок, 28 Травня, 2024

У Малу Корениху повернули стару вартість проїзду і довгий маршрут

В один з найвіддаленіших мікрорайонів Миколаєва Малу Корениху з 7 грудня повернули стару вартість проїзду. Далі на mykolaiv-future.

Про те, що проїзд у маршрутці №86 коштує 10 гривень, повідомили у соцмережі в групі “Мала Корениха”. Там же розмістили розклад руху маршрутки. У ньому вказано, що маршрут з’єднує мікрорайон з Центральним ринком. Тобто, крім старої ціни повернули і довгий маршрут. 

Зазначимо, що до цього часу доїхати у Малу Корениху можна було за 14 і, навіть, 15 гривень. Причому маршрути були значно скорочені. Жителі Малої Коренихи могли доїхати лише до Варварівки, а вже звідти добирались до Центрального ринку. Тож і вартість проїзду через це зросла. У Миколаївському міському управлінні транспорту скорочення довжини маршрутів 23 і 86 у жовтні нинішнього року пояснити тим, що так буде зручніше мешканцям мікрорайону. 

Проте, таке нововведення не влаштувало жителів обох Корених. Адже, доводилося їхати з пересадками і майже за ціною у півтора рази вищою. Тепер повернули і стару вартість – 10 гривень, і повноцінний маршрут.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.