Вівторок, 16 Липня, 2024

Миколаївський депутат Юрій Степанець розкритикував пандус біля Каштанового сквера

Депутат міської ради, який змушений користуватись інвалідним візочком, вважає таку конструкцію небезпечною для життя. Свій досвід користування новим пандусом він описав на своїй сторінці в соцмережі. Далі розповість про це mykolaiv-future.

Нещодавно міський Департамент ЖКГ відзвітував про спорудження нового об’єкту, що повинен покращити ситуацію з  безбар’єрністю в Миколаєві. Ним і був пандус біля Каштанового сквера. Пандус повинен допомогти людям на візках, а також мамам з дитячими візочками піднятись до скверу. Адже з усіх боків там високі сходинки. Проте, вийшло зовсім не так, як звітували чиновники.   

Юрій Степанець назвав новозбудовану конструкцію Миколаївським Діснейлендом і нагадав співробітникам Департаменту ЖКГ Миколаївської міської ради будівельні норми. 

“Якби в Департаменті прочитали всі вимоги ДБН, то можливо б утримались від таких гучних слів, адже, кут, який передбачений нормами може зберегти життя та здоров’я особі з інвалідністю, а не гарантуватиме їй пригоди у вигляді американських гірок”, – прокоментував Юрій Степанець. 

На думку депутата тепер місто за власні кошти має об’єкт, яким не можливо користуватись. Кут нахилу і повороту нового пандусу під час користування ним, виявився небезпечним. З’їхати з його допомогою людина на візку не може. Хоча, як відповідав в коментарях Юрій Степанець, він особисто надсилав документацію з усіма необхідними нормами для будівництва таких споруд. 

Юрія Степанця підтримали і містяни. В коментарях висловлювались однозначно – чиновники поспішали освоїти кошти і швидше прозвітувати. Про людей з інвалідністю ніхто не подумав.  Навіть висловили думку, що може перед Департаментом ЖКГ поставлено  завдання зробити все максимально погано. 

Дехто з коментаторів згадав згадав першу каденцію міського голови Олександра Сєнкевича. А саме той момент, коли мер сів у інвалідний візок і спробував подолати бордюри і деякі пандуси на вулиці Соборній. Тоді це йому не вдалось. Тож миколаївці пропонували меру згадати цей досвід і особисто контролювати роботи зі встановлення пандусів. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.