Четвер, 25 Липня, 2024

Скло для iPhone 14: особливості вибору

Смартфон – невід’ємна частина життя сучасної людини. Часто ми, не задумуючись, своїми діями скорочуємо термін експлуатації телефона. Навіть найлегший удар, легкі подряпини, носіння смартфона у кишені чи в сумочці може призвести до тріщин на екрані та поломок. 

Екрани найчастіше страждають від механічних пошкоджень. Скло на екрані – найбільш вразливе місце смартфона, воно найбільш крихке, тому навіть мінімальний вплив може призвести до подряпин та тріщин. Проте ви можете захистити свій екран від механічних пошкоджень, використовуючи захисне скло.

Захисне скло є незамінним захистом для iPhone 14. Сучасний ринок пропонує величезне різноманіття захисного скла для будь-яких марок телефона. Якщо ви шукаєте захисне скло для iphone 14, рекомендуємо вибрати найнадійніший захист – скло Piko Full Glue. 

Захисне скло для iPhone 14: яке вибрати? 

Захисне скло Piko Full Glue – однозначно найкращий вибір для iPhone 14, оскільки покриває поверхню не лише екрану, але й всієї передньої панелі смартфона: кожен край та кут. Захисне скло Piko Full Glue повністю відповідає розмірам та формам передньої панелі телефона. 

Окрім цього, захисне скло практично невидиме для ока та ніяк не впливає на продуктивність телефона. Piko Full Glue забезпечує максимальний захист від ударів, потрапляння бруду та вологи, воно не залишає повітряних міхурів чи інших слідів після поклейки.

Переваги захисного скла від магазину Stylus

Інтернет-магазин «Стилус» пропонує якісне захисне скло для iPhone 14, яке відрізняється низкою переваг:

  •  клейовий шар захисного скла нанесено повністю по всьому склу. Завдяки цьому воно забезпечує надійну фіксацію та захист від різноманітних зовнішніх впливів. У разі потреби, захисне скло можна легко зняти без жодної шкоди для екрану;
  •  захисне скло Piko Full Glue захищає всю передню панель, а не лише окремі ділянки екрану;
  •  захисне скло можна встановити навіть у домашніх умовах. Воно відрізняється від плівки, яку рекомендують встановлювати у сервісах;
  •  захисне скло має олеофобне покриття, яке характеризується водовідштовхувальними, жиростійкими та антикорозійними властивостями;
  •  захисне скло не залишає відбитків пальців та є невибагливим у догляді;
  •  рівень міцності – 9Н, завдяки чому є мінімальний ризик пошкодження екрану під час користування;
  •  захисне скло прозоре та збігається з кольором передньої панелі смартфона.

Саме тому захисне скло Piko Full Glue, яке можна придбати за низькою ціною у магазині Stylus в Миколаєві, – найкращий вибір для iPhone 14.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.