Субота, 25 Травня, 2024

“Inspire”, “Мільйон дерев” або “Біг без бар’єрів” – у “МрійДій” пропонують взяти участь у реалізації проєктів

Миколаївцям пропонують взяти участь у реалізації одного з кількох благодійних проєктів, ініційованих учасниками бізнес-платформи “Мрійдій”, та зробити свій внесок для якнайшвидшого втілення представлених ідей у ​​життя. Таку інформацію розмістили на офіційних сторінках бізнес-платформи у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм. Далі на mykolaiv-future.

У публікації уточнюють, що платформа – не благодійна організація, а всі проєкти підтримуються завдяки зусиллям та коштом її учасників. Кошти на проєкти збираються організацією за допомогою crowdfunding-платформи. Платформа дозволяє всім охочим вибрати проєкт, що цікавить, і зробити свій внесок.

В організації повідомляють, що наразі активна підтримка потрібна таким проєктам:

  • “Мільйон дерев для Миколаєва” – програма озеленення міста. В організації стверджують, що змінюється не лише кількісний показник насаджень у місті, а й якісний. Організація займається не лише висадкою рослин, а й піклується про них. Насадження передаються на баланс КП “Миколаївські парки”. На реалізацію проєкту передбачено 70 тис. грн., із яких уже зібрано понад 51 тис. грн.;
  • “Біг без бар’єрів” – благодійний соціальний проєкт, який передбачає придбання бігових триколісних колясок Kool Stride (Велика Британія) для дітей та молоді з інвалідністю. Коляски планують передати біговому клубу “Напрям”. За інформацією із сайту, необхідна сума – 189 тис. грн., з яких на даний момент зібрано вже понад 75 тис. грн.;
  • “Inspire” – проєкт із забезпечення молодіжного центру, в якому будуть проводити заняття з талановитою молоддю, інвентарем: меблями, технікою та спортивним спорядженням. На цю мету потрібно 100 тис. грн., з яких уже зібрано близько 42 тис. грн.

“Твій внесок у розмірі будь-якої суми зіграє значну роль”, – пишуть у публікації “МрійДій” і пропонують докладніше ознайомитися з кожним із проєктів на сайті.

Фото взяте з офіційної групи “МрійДій” у ФБ

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.