Вівторок, 28 Травня, 2024

У Миколаєві з’явиться нова локація для відпочинку – майданчик “Північна родина”

В одному з миколаївських мікрорайонів “Північному” створюють нову локацію для відпочинку містян. Цей майданчик отримав свою назву від назви мікрорайону – “Північна родина”. Побудувати такий майданчик стало можливим завдяки “Громадському бюджету”. Ініціаторами проєкту стали мешканці навколишніх будинків. Миколаївці  віддали свої голоси за благоустрій одного з куточків цього мікрорайону. “За” проголосували 489 жителів.  І проєкт отримав фінансування. Далі на mykolaiv-future.

Нову локацію для відпочинку облаштовують на вулиці Архітектора Старова неподалік житлові будинки. Тож майданчик буде затребуваним. Раніше на цьому місці була занедбана територія, що дуже непокоїло мешканців навколишніх будинків. 

На проєкт витратять 720 тисяч гривень. Як буде виглядати цей майданчик, також вирішували жителі мікрорайону. Ідею розробляв Сергій Колесник, який є членом правління житлового комплексу. Далі на допомогу прийшла Адміністрація Центрального району. 

“На початку цього року адміністрація Центрального району замовила розробку проектно-кошторисної документації та визначила підрядну організацію”, – розповів голова адміністрації Центрального району Олександр Береза. 

Завдяки такій оперативності роботи розпочали в нинішньому році. Отже, на новій локації для відпочинку обов’язково будуть пішохідні доріжки і лавки. До речі, вони будуть оснащені сонячними панелями і матимуть “гнізда” для зарядних пристроїв. Тож можна буде присісти відпочити і телефон підзарядити. Але головним у композиції буде арт-об’єкт, який символізує родину. Нагадаємо, що назва нової локації “Північна родина”. 

Як розповів автор ідеї Сергій Колесник, коли оголосили черговий “Громадський бюджет”, не роздумували і вирішили брати в ньому участь. Мікрорайон Північний – один з нових у Миколаєві. Тому дитячих майданчиків і просто локацій для відпочинку тут дуже мало. Документи подали ще у травні минулого, 2020 року. Фінансування надійшло лише зараз. Тож до морозів активно взялись за реалізацію проєкта. На сьогодні майданчик розподілили на зони і почали викладати пішохідні доріжки.   

На новому майданчику можна прийти і відпочити всією родиною: дорослі з дітьми. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.