П’ятниця, 19 Квітня, 2024

Проїзд для фур Миколаївськими вулицями може стати платним

У Миколаєві проїзд для вантажівок через місто може стати платним. Про це в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “НІС-ТВ” повідомив депутат Миколаївської міської ради Федір Панченко. Більше на сайті mykolaiv-future.com.ua.

Над цим вже розмірковують депутати міської ради. Також Федір Панченко пояснив, чому міська рада може піти на такий крок. Він нагадав, що народні депутати від Миколаївщини звернулись до Верховної ради, щоб було врегульовано питання спрямування портових зборів. А саме, щоб частина чистого прибутку Адміністрації морських портів України була спрямована на ремонт доріг в Миколаєві, якими фури доправляють вантажі до морських портів, що розташовані в межах міста. Проте, це звернення не знайшло підтримки у владних коридорах. Хоча мова йшла про доволі велику суму – майже мільярд гривень. Нардепи просили місцевих колег не займатись самодіяльністю і не шукати вихід з ситуації самим. Однак, обіцянки народних обранців так і не стали реальністю. 

“Як ми бачимо – кінець року. На жаль, нам лише дали надію, але жодна з цих обіцянок так і не стала реальністю. Можу лише в черговий раз констатувати, що розраховувати потрібно лише на себе”, – зазначив Федір Панченко.  

Тому депутати вирішили розв’язати цю проблему на місці. І один зі способів – примусити власників фур і вантажів платити за проїзд. Отримані кошти будуть спрямовані на ремонт вулиць. Нагадаємо, як щороку влітку частина вулиці Миколаєва заповнена вантажівками. Вони не тільки ствоюють затори, а ще й руйнують асфальтове покриття вулиць. Місто не рятує заборона на проїзд фур окремими вулицями, адже вони все одно потрапляють у центр Миколаєва. Не допомагає і заборона в’їзду вантажівок вдень, коли асфальт нагрітий під високими температурами. Часто відремонтовані дороги руйнуються вже за кілька днів по завершенні ремонта. 

Тепер депутатам і юристам міськради потрібно відпрацювати законодавчо правильний механізм введення плати, щоб отримані кошти були спрямовані на розвиток інфраструктури. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.